ככה תאיימו על ביתר?

מכבי חיפה ונתניה שמעוניינות לאיים על הדאבליסטית אומנם פתחו את המשחק בסערה משערים נפלאים של אוראל דגני {2} וגוסטבו בוקולי {5}, אך מיד אחר כך צמד היריבות נרדמו ונפרדו בשוויון

יום ראשון 17 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה המתחדשת שסיימה בתיקו 1 את משחקה הביתי נגד בית"ר ירושלים במחזור הפתיחה של גביע הטוטו אירחה מוקדם יותר הערב {ראשון} את סגנית האלופה הלו היא מכבי נתניה שהפסידה במחזור הראשון 2:1 לבני יהודה. 

הפתיחה הייתה חלומית כשאוראל דגני הצעיר שיגר פצצה מאגף ימין שהעלתה את נתניה ליתרון מהיר, ושלוש דקות אחר כך גוסטבו בוקולי השווה בבעיטה יפה לא פחות. הציפיות היו בשמיים לאחר צמד השערים המהירים, אך דווקא מאז צמד היריבות הורידו הילוך ובסופו של דבר השלימו משחק שני רשמי העונה בגביע הטוטו ללא ניצחון.

מחצית ראשונה: פתיחה חלומית עם שערים מרהיבים

בדקה ה-2 אוראל דגני הצעיר שלח בעיטה אדירה מאגף ימין וניצל את עמדתו הבעייתית של אמיר אדרי בשער הירוק בכדי לעלות את סגנית האלופה ליתרון מפתיע. 1:0 למכבי נתניה

בדקה ה-5 מכבי חיפה השוותה בשער מרהיב. גוסטבו בוקולי שלח בעיטת אומן ממרחק רב וראה את הכדור פוגע במשקוף ונכנס פנימה. 1:1

לאחר רגיעה מסוימת במשחק, בדקה ה-27 ברוך דגו בעט מצוין מהאוויר אך אמיר אדרי היה במקום בכדי להדוף.

בדקה ה-34 ליאור רפאלוב בתרגיל מצוין הטעה את שומרו בתוך הרחבה אולם מיד אחר כך שני שחקני הגנה נתנייתים דאגו לעצור את הכישרון הצעיר.

בדקה ה-36 אמיר אדרי היה קרוב לספוג שער אומלל כשהשמיט את הכדור לאחר הגבהה של שלו מנשה מאגף שמאל, אך למזלו הרב ג'ון קולמה היה במקום בכדי להרחיק. 

בדקה ה-43 פאנטיני נגח מצוין היישר לעבר הפינה הימינית, אך גל ניר היה עירני מספיק בכדי לקלוט את הכדור.

מחצית שנייה: שעמומון בקריית אליעזר 

לאחר התחלה מנומנמת מצד שתי הקבוצות, בדקה ה-52 טל מעבי שלח בעיטה חזקה מאגף שמאל אולם לא הצליח למצוא את המסגרת. 

בדקה ה-66 ליאור רפאלוב התמקם לבעיטת עונשין והצליח לעבור את החומה, אך גל ניר היה במקום בכדי להדוף.

בדקה ה-76 פאנטיני ביכולת מאכזבת למדי יצא בכדי לפנות מקום לאחד מכישרונות העתיד של נבחרת ישראל, מוחמד גאדיר שהתגלה כפוטנציאל עצום בנבחרת הנוער.

בדקה ה-91 ברוך דגו ניסה לאיים על שערו של אמיר אדרי אך ההגנה החיפאית בלמה את הבעיטה והכדור יצא לקרן.

מכבי חיפה: אמיר אדרי, אלון חרזי, שי מימון, ליאוניד קרופניק, רוני גפני, גוסטבו בוקולי {ישראל זגורי 55}, ג'ון קולמה, ליאור רפאלוב, יניב קטן, שלומי ארבייטמן {אייל גולסה 67}, טמבינקוסי פאנטיני {מוחמד גאדיר 76}.

מכבי נתניה: גל ניר, אוראל דגני, גולן חרמון, זאב חיימוביץ', טל מעבי, אלמוג כהן, רביד גזל, שניר גואטה {יחיאל צגאי 84}, ברוך דגו, שלו מנשה, פרנסיס קיויו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק