הנבחרת מזלזלת בפינים

יוסי בניון הצטרף למחנה האימונים בהלסינקי ושיפר את מצב הרוח. שחקן בכיר ל-TELESPORT: "אני לא אוהב את היוהרה והזילזול של חלק מהשחקנים בנבחרת פינלנד."

יום שני 18 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

 נבחרת ישראל השלימה יום הכנות רביעי באימון בודד בהלסינקי, אימון עם יותר שחקנים, אחרי הגעתם של רוב ה"אנגלים" ובעיקר הקפטן יוסי בניון, שהוסיף מצב רוח ועורר את המחנה הישראלי מחדש.

התקשורת הישראלית מכניסה אווירה של זילזול, שתופסת את השחקנים לקראת המשחק ביום רביעי בטמפרה, נגד נבחרת פינלנד והדיבורים הם, שישראל פוגשת נבחרת חלשה, שאינה ראוייה להכנה לקראת שוייץ בעוד כשלושה שבועות.

שחקן בכיר בנבחרת ישראל אמר ל-TELESPORT: "אני לא אוהב את הזילזול של חלק גדול מהשחקנים בנבחרת פינלנד, כאילו כבר ניצחנו את הפינים וכאילו אנחנו כבר בדרום אפריקה במונדיאל. זו טעות לחשוב כך, אני מקווה ומאמין שכולנו נתעשת ולא נהיה מגוחכים כבר ביום רביעי."

הנבחרת מצפה להגעתו אחרי חצות, של טל בן חיים. מחר (שלישי) תצא הנבחרת לטמפרה ותקיים את האימון הטקטי, שבו יתרגל דרור קשטן את ההרכב הפותח, כאשר החידה הגדולה היא: את מי יעדיף המאמן הלאומי בין הקורות כפותח ראשון. דודו אוואט או ניר דוידוביץ'?

תמונה: באדיבות ההתאחדות לכדורגל

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק