0

זה מאוד מרגש אותי

קבוצת הכדורסל של הפועל י-ם ביקרה הבוקר בבית החולים, הדסה עין כרם, שם חיבקו את ילדי המחלקה. מורן רוט:" זה המעט שאנחנו יכולים לעשות לקהילה"

יום שני 29 דצמבר 2008
שלמה חסיד
 כמו בכל שנה גם הבוקר הגיעו שחקני הפועל מגדל ירושלים יחד עם הצוות המקצועי וההנהלה לבית החולים, הדסה עין כרם אותו מאמצת הקבוצה. השחקנים הגיעו למחלקות הילדים בבית החולים וחילקו מתנות וממתקים לילדים המאושפזים.

בשנה שעברה זכה ביߪ החולים לתרומה מהמועדון בשיתוף חברת מגדל, שכללה 12 כוראסות שהופכות למיטות. השנה בית העסק הירושלמי מולטיזון בשיתוף הפועל ירושלים וקבוצת מגדל תרמו לבית החולים פינת משחקים ובה שני מסכי LCD ושתי קונסולות משחקי וידיאו.

מאמן הקבוצה, גיא גודס: "כל פעם שאפשר לשמח ילדים ומבלים הרבה זמן מהחיים שלהם בבתי החולים אנחנו פה כדי לנסות לעזור להם להוציא חיוך, לעזור להם להבריא. זאת התרומה הקטנה שלנו, לתת להם קצת חום ואהבה. אני כבר הרבה שנים מגיע לבית חולים אני חושב שזה חשוב גם לשחקנים לחזור לפרופורציות, אבל להיות במקומות כאלה זה יותר חשוב מהכדורסל".

מורן רוט:
"אני חושב שלבוא לכאן לשמח את הילידם זה המעט שאנחנו יכולים לעשות לקהילה. לראות את השמחה על הפרצופים של הילדים וההורים זה באמת מעט. אם היה אפשר לעשەת את זה כמה פעמים בשנה זה היה מוסיף. מבחינה אישית זה מאוד מרגש אותי, זה עצוב אבל אני מקווה שהם יהיו בריאים כמה שיותר מהר"

תמונות:האתר הרישמי של הפועל י-ם

תגובות

טלספורט בפייסבוק