סוף עידן קאקה במילאן?

בתקשורת הבריטית מדווח כי הרוסונרי מאשרים כי ניתן לפתוח במשא ומתן על רכישת קאקה, כנראה לעונה הבאה. צ'לסי מגלה התעניינות והסכום שהוצע: 150 מיליון יורו

יום שלישי 19 אוגוסט 2008
אייל כהן

התקשורת בבריטניה מדווחת, כי מילאן החליטה כי היא מאשרת את פתיחת המשא ומתן לגבי הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצה, קאקה. צ'לסי מביעה התעניינות גבוהה בשחקן.

כזכור, כל פעם שהעזו להעלות לסדר היום הספורטיבי את השם קאקה למכירה, ברלוסקוני, האיש החזק באיטליה, מיד דחה את ההצעה על הסף ודאג להשתיק את הספקולציות. האם הפעם מדובר בעוד ספין תקשורתי, או שמא במציאות בר קיימא?

היום (שלישי) פורסם בדיילי סטאר, כי צ'לסי מציעה קרוב ל-102 מיליון יורו עבור הברזילאי, שזכה בתואר השחקן הטוב בעולם. הכחולים מלונדון כבר חיזרו אחר הברזילאי מספר שנים, והסכום שיכול להיות ממומש עבורו, זהו סכום דמיוני וחסר כל שחר בתחום העברות העולמי.

כסף קונה הכל? מסתבר שמשהו מתחיל לזוז אצל הרוסונריי, שאולי נקלעו קצת לחובות בשנים האחרונות. 

פיטר קניון, המנהל המקצועי בצ'לסי, כבר דיבר על סכום של אולי כ-150 מיליון יורו עבור הקשר. למרות הספקולציות, הסכומים המטורפים שמוצעים עבור השחקן הטוב בעולם, עלולים אכן להתגשם והחלום של אוהדי מילאן, לראות את קאקה מסיים את הקריירה במועדון מסוגלים להתנפץ.

מאמנה של צ'לסי, לואיס פליפה סקולארי, בהחלט מעדיף סגנון ברזילאי בקבוצה, לאחר שכבר הוא דורש את הגעתו של כוכב ריאל מדריד, רוביניו ואם זה לא יצא אל הפועל, למאמן הברזילאי לא ישלול אופציה נוספת מכיוון קאקה, שעימו שיתף פעולה במונדיאל 2002 שנערך בדרום קוריאה ויפן.

ריקרדו איזקסון דוס סאנטוס לייטה או בקיצור קאקה נולד ב-1982 בעיר הבירה ברזיליה. את הקרייירה המקצועית החל בשנת 2001 כאשר שיחק במדי סאו פאולו וכבר צד את עיני הסקאוטרים בעולם. קאקה עבר למילאן, בשנת 2003, וזכה איתה באליפות איטליה. 

קאקה גם היה שותף בזכיה של מילאן בליגת האלופות ב-2007. קאקה נחשב לנוצרי הדוק ואיש דתי, ששומר אמונים לישו ולאלוהים. 

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק