פת: עזורי מתחיל ביום ראשון

גיא עזורי העביר אימון בוקר אחרון לנוער של בית"ר ירושלים. וכבר ביום ראשון הוא יחל לאמן את מכבי פתח תקווה. ארזי: אם הוא רוצה ללכת יש לו את ברכת הדרך

יום חמישי 21 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

גיא עזורי יהפוך ביום ראשון הקרוב למאמנה הראשי של מכבי פתח תקווה, לאחר שהמאמן הקודם, ניצן שירזי הלך הביתה. 

לאחר שקיבל את ההצעה מהמלאבס לבוא ולאמן את הקבוצה, יתייצב המאמן החדש ב'אורווה' כבר בתחילת השבוע כדי לקדם את טקטיקת האימון שלו בהקדם המהיר. 

עד הערב עזורי לא הצליח להפגש עם אלי ארזי, שהיה בעיסוקיו, אך מנהלה של בית"ר ירושלים אמר ל-TELESPORT: "אם הוא רוצה ללכת, יש לו את ברכת הדרך."

עזורי חתם לשנה אחת במכבי פתח תקווה עם אופציה לעוד עונה, במטרה לקבל את כל השקט הנפשי שצריך מאמן בתחילת דרכו.

מוקדם הבוקר: עזורי עדיין שמר על פרופיל נמוך

גיא עזורי אמר ל-TELESPORT: "יש עדיין פרטים קטנים לסגור מול בית"ר ירושלים, שם יש לי חוזה עד סיום העונה. אני מאמין שאחרי הפגישה בצהריים עם היו"ר אלי ארזי הכל ייפתר ויסגר בחיוב ואוכל להיות הלילה במכבי פתח-תקווה".

עזורי, כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, דחה בשלהי העונה שעברה בקשה דומה של מכבי פ"ת.

הבחירה בעזורי, אחר שהמאמנים רוני לוי וראובן עטר סירבו, באה בגלל ההכרות שלו עם שחקני הנוער והרצון לשלב כמות גדולה של שחקנים תוצרת בית במשחקים. חוזהו של עזורי יהיה לשנתיים.

אתמול: מכבי פ"ת מחפשת מאמן

מכבי פתח תקווה ממשיכה לחפש מאמן ואתמול (רביעי) התקיימו שיחות עם מאמן הנוער של בית"ר ירושלים, גיא עזורי, אחרי ששני המאמנים הראשונים, שאליהם נעשתה פנייה: רוני לוי וראובן עטר, ויתרו על ההגעה לאורווה. 

הבעיה שכעת נוצרה אצל גיא עזורי, שהוא דורש כי בית"ר ירושלים, תשלם את ההפרש לחוזה שמכבי פתח תקווה מציעה. כעת הדיונים נמצאים בעיצומם וההחלטה עדיין לא התקבלה.

השניים דחו את הפניות של עמוס לוזון. עזורי, כבר קיבל בסיום העונה שעברה פנייה, אותה הוא דחה ועכשיו לנוכח האירועים סביב בית"ר ירושלים, הוא יהיה חייב לשקול את ההצעה ואת ההזדמנות הגדולה לחזור ולאמן בליגת העל.

קודם לכן, מכבי פתח תקוה פנתה פעם נוספת לראובן עטר והציעה לו חוזה לשנתיים. עטר, שאימן בעונה שעברה את מכבי נתניה והיה מועמד לנבחרת הצעירה, הבטיח לחזור עם תשובה במהלך היום. 

במכבי פתח תקווה מחפשים עדיין חיזוק משמעותי לקבוצה, וכעת מגיע זר העונה לשם, סבסטיאן פיקולה.

מוקדם יותר - פנייה לרוני לוי ולראובן עטר

ראשי מכבי פ"ת, עמוס לוזון והיו"ר שינו זוארץ פנו בבוקר לרוני לוי במטרה שיחליף את ניצן שירזי, שהתפוטר מוקדם יותר. השניים מפעילים לחצים כבדים על רוני לוי שייקח את הקבוצה תחת ידיו.

בתחילת השיחות שהתנהלו עם לוי, המאמן של חיפה מאשתקד סירב לקחת את התפקיד, אך ככל שעברו השעות המאמן הבטיח לשקול את הנושא שנית ולהחזיר תשובה בבוקר במהלך שיחה שתתקיים עם ראשי מכבי פ"ת.

הסיבה המרכזית שגרמה לניצן שירזי להתפטר מתפקידו הייתה סירובו לצרף לקבוצה את ליאור אסולין ועידן מליחי, שחקנים שלטענתו כפו עליו, כך מסר גורם בכיר במועדון ממלאבס.

בשבועות האחרונים שירזי נראה כבוי בקבוצה, וחסר להט, שחקנים בקבוצה העבירו על מאמנם ביקורות ונראה שאלו היו עוד סיבות לאי הצלחתו של שירזי לייצר שקט תעשייתי סביב הקבוצה.

 כבר במהלך מחנה האימונים בהולנד, היו חילוקי דעות בין המאמן לשחקניו, כזכור במהלך המחנה התעמת שירזי עם השוער המחליף של הקבוצה, יהב יוזרלי והיו כאלה שטענו כי אף קילל אותו. כל אלו כולל עזיבתו של טל בנין, עוזר המאמן הספיקו לראשי הקבוצה ושירזי עצמו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק