גרשון לוחץ להביא חיחוק

מאמן מכבי ת"א, פיני גרשון מעוניין בגארד מיירה צ'טמן ולוחץ על ראשי מכבי להביאו. גרשון מודאג מהסגל הקיים ואמר להנהלת מכבי: "חייבים להתחזק, אחרת האליפות בסכנה". דני גוט עשוי לעזוב

יום חמישי 01 ינואר 2009
שלמה חסיד
 מאמן מכבי ת"א, פיני גרשון לוחץ ביממה האחרונה על ראשי קבוצתו להביא לו חיזוק, באופן דחוף, לקראת המשך המשחקים ביורוליג.

אין זה סוד שהנהלת מכבי קיבלה השנה מכה חזקה בתחום הכספי, ואחרי שגם אלטון בראון לא הצליח להביא שינוי בקבוצה, ראשי מכבי פתחו את העיניים והבינו שהם מוציאים כסף בלי הכרה, אבל שום שינוי לא קורה בקבוצה. 

אי לכך החליטו בהנהלה לעצור לפי שעה את תוכנית החימוש, ורק אם יימצא שם גדול וראוי, הם ישימו את היד בכיס ויביאו את החיזוק המבוקש.

מי שכאמור לוחץ עליהם להביא את החיזוק באופן מיידי הוא המאמן פיני גרשון שלא שבע רצון מצוות השחקנים הקיים. 

גרשון אמר לראשי קבוצתו: "אם אנחנו רוצים לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו השנה, אנחנו חייבים להתחזק בלפחות שני ߩחקנים טובים, אחרת האליפות שלנו בסכנה".

גרשון מעוניין מאוד בגארד מיירה צ'טמן, שעשוי להשלים את קרלוס ארויו. מגעים ראשונים עם השחקן כבר מתקיימים, אבל חתימה בינתיים אין. 

צ'טמן אמר ל-teleport בעניין: "אני חושב שכל שחקןȠרוצה לשחק אצל מאמן כמו פיני גרשון שבשנים האחרונות חתום על ההתקדמות שעשו שחקנים רבים באירופה".    

סקאוט מכבי תל אביב, דני גוט, עשוי לעזוב את הקבוצה. פיני גרשון כועס על מספר בחירות של בלאט לגבי שחקנים זרים ובין השניים ۙשנו מתח.

תגובות

טלספורט בפייסבוק