דוידוביץ' לא פורש מהנבחרת

סוג של מחנאות בנבחרת ישראל סביב עמדת השוער והמאבק בין דוידוביץ' לדודו אוואט, המחנה בארץ יכריע מי יהיה השוער הפותח נגד שוויץ

יום חמישי 21 אוגוסט 2008
אשר גולדברג
נבחרת ישראל חוזרת לפנות ערב ממחנה אימונים שקיימה בפינלנד כולל הפסד מביך 0-2 לנבחרת המקומית, משחק שהיה הכנה אחרונה לקראת מוקדמות המונדיאל נגד שוויץ.
הכותרות המרכזיות בנבחרת היא סביב המאבק שמנהלים דודו אוואט וניר דוידוביץ' על עמדת השוער הראשון, מאבק שמכניס את השחקנים לויכוח נוקב והופך לדבר המרכזי בתיבת הפנדורה של הנבחרת.

נכון לעכשיו השחקנים חלוקים בדעותיהם והתמיכה היא שווה בדודידוביץ' ובאוואט. המאמן דרור קשטן אמר אתמול שההחלטה היא החלטה מקצועית נטו וכל אחד רשאי להסיק לבד את המסקנות בנושא.

גורם בהתאחדות לכדורגל אמר אתמול: "דורור קשטן לא פראיר ובמהלך המחנה האימונים האחרון בארץ לקראת המשחק הוא יחליט ויעשה הפרדה בין אוואט לדוידוביץ' כי הנושא גורם לאווירה רעה על הספסל. קשטן לא רוצה פנים חמוצות והשוער מבין השנים שלא יהיה בהרכב הראשון יעלה ליציע כשלירן שטראובר יהיה השוער השני על הספסל".

מי שיאבד את מקומו בהרכב וככל הנראה גם בסגל הוא מגן ביתר ירושלים שמואל קוזוקין שקיים בכורה חלשה אתמול. על עמדת המגן הימני יאבקו יואב זיו וקלמי סבן כשהעדיפות היא לסבן.

בסך הכל אתמול והבוקר בדרך לישראל הייתה אווירה קשה בנבחרת ורוב הפטפנים שחילקו מחמאות וראו את המונדיאל בדרום אפריקה כהישג קל מסרבים להתראיין ולחזור על הקלישאות המגוחכות שאפשר לנצח בקלות את שוויץ.
 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק