בלעדי: דורסמן חזר לחולון

פרסום בלעדי: מיקי דורסמן הבעלים שהתנתק מהקבוצה אחרי הזכיה באליפות, חזר בימים האחרונים להיות מעורב ברמה היום-יומית בקבוצה. דורסמן בתגובה: "אני מעורב, אבל כרגע אני לא הבעלים ולא המאמן"

יום חמישי 21 אוגוסט 2008
שלמה חסיד
מיקי דורסמן, שעזב בקיץ בסערה את הפועל חולון, חזר לאחרונה לפעילות אינטנסיבית ויום-יומית בקבוצה. בינתיים דורסמן הודף את השמועות על חזרתו לקבוצה, אך גם אינו מכחיש שהוא מעורב בהחלטות רבות הקשורות לחולון.

גורם בחולון סיפר: "מיקי מעורב בקבוצה, המנכ"ל טובי שוורץ מתייעץ איתו ונבנית בחולון קבוצה טובה שיכולה להגיע לפיינל פור. לפי דעתי, לא הופתע אם בימים הקרובים דורסמן יכריז על חזרתו לקבוצה".

מיקי דורסמן הגיב על הדברים: "נכון שאני עדיין מעורב בהפועל חולון אבל כרגע אני לא הבעלים, מינו מאמן חדש, ברור שמתייעצים איתי ושנשארנו בקשר. אני יודע מה קורה שם, אני מעורב אבל בשלב הזה לא מדברים על חזרתי כבעלים".

כזכור, דורסמן עזב את הפועל חולון מספר שבועות אחרי שהוביל אותה לזכייה באליפות. דורסמן טען כי מאחר שאף גורם מסחרי לא הראה מעורבות ולא הסכים לעזור באימון הקבוצה, לא נותר לו, אלא להרים ידיים ולפרוש.

גורם בקבוצה אמר: "אנחנו בונים קבוצה טובה. נכון שסביר להניח שלא נזכה באליפות בעונה הבאה, אבל נבנית קבוצה שאמורה להתחרות על מקום בפיינל פור. המטרה היא מקומות 2-4 וכך נבנית הקבוצה. תבינו מזה לבד אם דורסמן עוזר או לא".

פורסם לראשונה ב-11:10 בתאריך 21/08

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק