דרבי לפנים

האולם בגן נחום כבר ראה משחקי דרבי חמים, אבל כזה דבר עוד לא נראה. בסיום המשחק (בו ניצחה מכבי את הפועל 20:24), תקף אחיו של דב ישועה את עידן מימון, לעיני המצלמות ונעצר

יום שישי 02 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
עוד דרבי ראשל"צי חם עם פצועים ומורחקים בגן נחום. היום היו במשחק חמישה מורחקים ועוד שלושה פצועים, לזה כבר התרגלנו בדרבי בין מכבי והפועל ראשל"צ, אבל סיום כה מביש לאירוע ספורט - טרם ראינו.
יוסי ישועה, אחיו של דב ישועה, שחקן מכבי ראשל"צ, תקף את עידן מיימון מהפועל ראשל"צ בתום המשחק ותוך כדי ראיון שנתן מיימון לערוץ הספורט. לעיני כל ולעיני המצלמות התפתחה הקטטה בסיומה נעצר אחיו של דב ישועה והובל ע"י כח השיטור המינימלי, אחר כבודȬ לתחנת המשטרה.

כפי הנראה, עבירה גסה שביצע קפטן הפועל על דב ישועה בדקות הסיום, הייתה המניע של יוסי ישועה וחמולתו (כולל דב ישועה ששיחרר קטנה על הדרך), לתקוף את מיימון בסיום המשחק. 

עידן מיימון
אמר מיד אחרә המקרה: "אני אלך איתו עד הסוף, אח של שחקן שמרביץ לשחקן אחר ועוד בזמן ראיון - זו בושה!".

יוסי גבע, יו"ר מכבי ראשל"צ אמר: "אנחנו מגנים כל מקרה אלימות. אני לא רוצה לחמם את האווירה, אבל נראה שאת ישועה תקפە ולא הוא תקף." גבע הדגיש: "מעולם לא ראיתי דבר כזה - אנשים צריכים להתאפס ולהיות אחראיים למעשים שלה. כולם אשמים וצריכים לתת יד לשים לזה סוף".

דודי פלח, יו"ר הפועל ראשל"צ : "אני לא מבין את זה, Ӗה לא יכול לקרות בשום מקום ובשום מצב. זה מעשה פלילי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק