בוזגלו יועדף על ברוכיאן

בצוות המקצועי של נבחרת ישראל כבר מפיקים לקחים מהתצוגה הכושלת מול פינלנד. השינוי הבולט שיתורגל: מאור בוזגלו במקום ברוכיאן. אכזבה, הקישור האחורי אינו משמעותי

יום שישי 22 אוגוסט 2008
אשר גולדברג
 בנבחרת ישראל, ובעיקר אצל דרור קשטן ומשה סיני, פועלים במהירות להפקת לקחים ממשחק ההפסד מול נבחרת פינלנד, 0:2. משום מה, ואולי בהיגיון, שטן וסיני אינם מתעסקים כלל בנושא השוערים דודו אווט וניר דוידוביץ'.

בכיר בנבחרת סיפר: "עמדת השוער אינה הבעיה לקראת שוויץ. יש בעיות מקצועיות בהגנה, בקישור ובהתקפה אשר אותם צריך לשנות במהלך ההכנה לקראת שוויץ".

המפתח לשינוי הוא בקישור הקדמי היצירתי שאינו קיים. קשטן מאוכזב מאבירם ברוכיאן שנראה כבוי. בנבחרת חושבים שאבירם ברוכיאן, אחרי תהילת קראקוב באצטדיון טדי, אינו מסוגל להיות לאורך זמן בפסגת ההצלחה.

מאור בוזגלו אמור להיות מתורגל בהרכב וגם לפתוח מול שוויץ במקומו של ברוכיאן. בנבחרת מפנטזים על צמד חדש נוסח רביבו ברקוביץ', שיתפוס פיקוד יחדיו, הקפטן יוסי בניון ומאור בוזגלו.

בנבחרת קיימת אכזבה מהקישור האחורי ובעיקר מתמיר כהן שדווקא אצלו העזיבה לבולטון והיעדר משחקים גרמה לו לנפילה גדולה ביכולת. בנבחרת התייחסו לנושא ואמרו: "למשחק של הקישור האחורי בפינלנד לא היה תפקוד משמעותי".

אכזבה גדולה גם מרוברטו קולאוטי. נראה שמשחקי הידידות של קבוצתו, בורוסיה מינשנגלדבאך בילבלו את קשטן. למרות זאת, קשטן מאמין בחלוץ המתאזרח שיאבק עם בן סהר על חולצת החלוץ לצידו של אליניב ברדה.

שמואל קוזקין יפנה את עמדת המגן הימני ליואב זיו או קלמי סבן אשר יתורגלו במחנה האימונים המסכם.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק