2

התארגנות לדחיית הליגה

בעקבות הפעולה הקרעית בעזה וגיוס המילואים הגדול מספר קבוצות מליגת העל ומהליגה הלאומית מתארגנות בכדי לדחות את משחקי Ӕליגות. החשש: מיעוט צופים, הכנסות נמוכות ומוראל ירוד ולא ספורטיבי

יום ראשון 04 ינואר 2009
אשר גולדברג

מספר מועדונים מליגת העל ומהליגה הלאומית, קיימו ב-24 השעות האחרונות, פגישות שונות ותיאומים במטרה לארגן פנייה משותפת ליו"ר ההתאחדות לכדורגל, במטרה שלא לקיים בשבוע הבא משחקים במסגרת הליגות.

במועדונים חוששים שבעקבות התמשכות הפעולות בעזה נגד החמאס, לאוהדי הכדורגל לא יהיה את המתח הנפשי לעשות את ההפרדה ובייחוד לתושבים מאשדוד ואשקלון - דרומה. החשש של המועדונים הוא שיאלצו להחליף בייתיות והקהל לא יגיע למשחק, דבר שיגרום להכנסות כספיות נמߕכות. קבוצות כמו בית"ר י-ם ומכבי חיפה, להן אוהדים רבים מכל רחבי הארץ, יפגעו במיוחד כשלא יגיעו למשחקים.

בקשת הקבוצות תהייה לדחות את המשחקים עד שהמלחמה תיפסק ותהיה רגיעה בכל הארץ. נכון להיום, ההחלטה של ההתאחדות לכדורגל, היא לקיים כרגילĠמשחקים מאיזור אשדוד וצפונה, ואין כוונה לבטל את המחזור הבא שיתקיים בעוד שמונה ימים.

בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר: "יש צדק בדרישת המועדונים. אפשר לקיים דיון באמצע השבוע הבא וכנראה שבשבוע הבא תוכרז הפסקת אש. בכל מקרה נידון במצב בשבוע הבא"̮


תמונות: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק