אנדי מארי גבר על נדאל

טניס: הטניסאי הסקוטי בן ה-21, הצליח לנצח גם את נדאל לאחר פדרר וזכה ברבע מיליון דולר בטורניר אבו דאבי. מארי: "זו הרגשה מצויינת", נדאל: "יש לו עתיד מצויין". הישראלים פותחים עונה בטניס

שבת 03 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
למרות הבלאגן בעולם המערבי, באבו דאבי דווקא משדרים על גל היותר אופטימי ואיתו גמר הטניס המשובח, שבו אנדߙ מארי הצעיר ניצח נאדאל, המדורג מספר 1 4:6, 7:5, 3:6. 

אנדי מארי ניצח בטורניר גם רוג'ר פדרר השוויצרי, והצליח להדיח גם את המדורג מספר 1, רפאל נדאל. הסקוטי בהחלט מראה משב רוח מרענן מכיוון האי הבריטי, כאשר לבטח יתקרב אל הפסגה יותר גבוה לאחר שזכה ברבע מיליון דולר בטורניר. 

אנדי מארי אמר לאחר הזכיה: "אני מרגיש מצויין, זו הרגשה נהדרת. לא היה משחק קל, אבל בסופו של דברק ניצחתי. נאדאל היה מצויין והוא עדיין מדורג במקום הראשון. יש עוד הרבה עבודה, אבל הניצחון העניק לי ביטחון". 

גם נדאל התייחס ליריבו: "אנדי שחקן ענק, הוא בכושר אדיר ואני חושב שצפוי לו עתיד נהדר. הוא העניק לי פייט מצויין, ולפעמים צריך גם לדעת להיות בצד השני". 

שחר פאר תפתח את ۔עונה מול צ'טקובסקה

הטניסאית מספר 1 בישראל, שחר פאר, תפתח את העונה החדה בטורניר אוקלנד (סך פרסים 220 אלף דולר), שיערך בניו זילנד מול הצ'כית (83 בעולם), פטרה צ'טקובסקה. פאר מדורגת במקום החמישי בטורניר ובמידה ותעבור את הסיבוב הראשון תתמודד מול המנצחת בין רואנו לסטריקובה. 

אנדי רם יפתח עם בן זוגו הבלארוסי, מקס מירני, שישחקו כבר ביום שני בטורניר בריסביין מול הצמד הצ'כי, תומאס ברדיץ' וראדק סטפאנק. 

גם הראל לוי ונועם אוקון פותחים עונה בטורניר בӑרזיל,. האירוניה כי הראל לוי יתמודד מול נועם אוקון כבר בפתיחה.

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק