קנדה במעקב של קשטן וסיני

עומרי קנדה, המגן הימני של הפועל ת"א והנבחרת הצעירה נכנס למעקב צמוד של דרור קשטן ומשה סיני לקראת ההכנות למשחק מול שוויץ בעוד שבועיים

שבת 23 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

בנבחרת ישראל מפיקים לקחים משבוע ההכנות בהלסניקי וההפסד לנבחרת פינלנד 2:0 ביום רביעי האחרון. הצוות המקצועי בראשותם של דרור קשטן ומשה סיני בוחנים אפשרות לזמן לעמדת המגן הימני את עומרי קנדה מהפועל ת"א ששייך גם לנבחרת הצעירה של מוטי איווניר.

קשטן וסיני יעקבו אחרי קנדה ויכולתו במשחקים בגביע הטוטו היום ובשבוע הבא בליגה, ובמהלכם יקבעו אם יוזמן למחנה האימונים של הנבחרת הבוגרת וההכנה לקראת המשחק נגד שוויץ שיתקיים באצטדיון ר"ג ב-6 בספטמבר.

במידה וקנדה יוזמן על ידי קשטן, ישוחרר שמואל קוזוקין, מגנה של בית"ר ירושלים ומי שלקח חלק בהפסד הנבחרת הבוגרת נגד פינלנד לטובת הנבחרת הצעירה.

בנושא ההצהרות שבאות מכיוון ראשי ההתאחדות לכדורגל והעומד בראשה, אבי לוזון שחובה לנצח את נבחרת שוויץ באיצטדיון ר"ג, אמר שחקן בכיר בנבחרת: "כולם מדברים שטויות. ניצחון זה דבר שצריך לשאוף אליו אבל אני כבר מוכן לחתום על תיקו. אסור להשריש אווירה של עליונות על שוויץ כי זה פשוט לא כך".

דרור קשטן אינו בונה על דור הותיקים ונכון לעכשיו דרכם של עידן טל, אריק בנאדו, וואליד באדיר וככל הנראה גם שמעון גרשון ומיכאל זנדברג הסתיימה. מי שייאלץ להילחם על מקומו בנבחרת הוא יניב קטן שיהיה חייב להצטיין בקבוצתו.

צילום: האתר הרשמי של הפועל ת"א

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק