פשוט אין היגיון לשחק

המשטרה צריכה להורות על ביטול משחקי הליגה ללא קשר לכוונת ההתאחדות וההתאחדות צריכה להורות על דחיית המשחקים ללא קשר להמלצות המשטרה. דורון ברגר לא חושב שלאבי לוזון יש עוד אפשרות

יום ראשון 04 ינואר 2009
דורון ברגר

 בפעם המי יודע כמה, מתברר שלפחߕת אצל ראשי ההתאחדות, משהו בקבלת ההחלטות שוב לוקה בחסר. הדיווחים מהדרום מדאיגים, בצפון מתוח וכמעט כל עיר ערבית בישראל  מוציאה את המשטרה מדעתה.

נכון שבאזור המרכז הדברים נראים נינוחים ושלווים, אבל כמעט חצי מדינה לא יכולה לדעת לאיזה בוקר תקום מחר̠, אחרי שלא ישנה בשקט בלילה.

הגיוס של עשרות אלפי החיילים גורם לסף הדאגה לעלות פלאים. אין כמעט אדם שלא גויס או שאחד מבני משפחתו לא יצא לקרב נגד המנוולים מעזה. אין כמעט איש שלא צופה בדאגה בדיווחים של רוני דניאל ואלון בן דוד, או שלא גרם לקריסה של אחד ۞אתרי החדשות באינטרנט.

ולכן, גם אם אנשי ההתאחדות לכדורגל יתעקשו לשמור על סדר המשחקים ולקיימם בסוף השבוע, צריכים אנשי משטרת ישראל להורות על סגירת המגרשים.

ביום ראשון בבוקר מפכ"ל המשטרה, הורה להמשיך בכוננות שיא בכל הארץ. ӕלכן, אין שום היגיון בכך  שבשדרות ובאשקלון יישבו במקלטים וכוחות משטרה יאבטחו  את המשחק המסקרן בבלומפילד  בין בני יהודה להפועל פתח תקווה. לא יכול להיות שבמקום שכוחות ההצלה יהיו עם האוזן קשבת לאשדוד, הם יצטרכו להתעסק בכוונות לפציעה של אחד משחקני בית"ר ירושלים.

ההתאחדות מצידה צריכה להקדים תרופה להחלטה. נכון שיהיה נחמד לראות את אוהדי מכבי חיפה שרים שירי הלל לפאנטיני, אבל זה יהיה יותר מצורם אחרי שיגיעו הדיווחים, לא עלינו,  על עוד פצועים שיגיעו לבית החולים ברזילי.  והאמינו לי שזה יהיה קצת מוזר לצפות בגילי ורמוט כובש לחיבורים של מ.ס אשדוד בזמן שאת תושבי העיר של ג'קי בן זקן מעניין הרבה יותר לדעת מתי יעשו קניות בסופר ללא הצורך לשכב מתחת למדפי הסלטים.

נכון, זה אולי לא יראה טוב בעולם, אבל מוכרחים להודות שלא תמיד חייבים להמשߙך בשגרה. יש רגעים שבהם עדיף לא להרים בכוח את המוראל הלאומי.

נחזור למגרשים אחרי שצה"ל יעשה את העבודה שלו ונזכור שזה רק ספורט ובזמנים כאלה, הספורט יכול לחכות.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק