אלוף העולם יכול לחייך

לאחר שלושה משחקים רשמיים רצופים ללא ניצחון, מכבי נתניה השיגה ניצחון ראשון בעידן לותר מתיאוס כשהכניעה 0:1 את בית"ר ירושלים המאכזבת מנגיחה של פרנסיס קיויו

שבת 23 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
מכבי נתניה אירחה מוקדם יותר הערב את בית"ר ירושלים במסגרת גביע הטוטו ויצאה ממנו מעודדת למדי. לאחר שלושה משחקים בעידן מתיאוס בהם נתניה סיימה שני משחקים בתוצאת תיקו וספגה הפסד בודד היום {שבת} סגנית האלופה השיגה ניצחון בכורה מאז אלוף העולם לשעבר מונה כמאמן כשהכניעה 0:1 את בית"ר משער של פרנסיס קיויו. בית"ר מצידה ממשיכה לשקוע בדיכאון ויסלה קראקוב

מחצית ראשונה: בית"ר ממשיכה לשקוע

בדקה ה-8 אוקוצ'ה בעט חזק מ-18 מטר לעבר הפינה הימינית, אך הכדור חלף סמוך ליד הקורה. 

בדקה ה-12 פרנסיס קיויו הענקי התרומם לכדור חוץ ארוך בכדי לנגוח לעבר הפינה הנגדית, ולעלות את נתניה ליתרון. 0:1 למכבי נתניה

בדקה ה-17 עמית בן שושן בכניסה אלימה במיוחד לעבר רגלו של טל מעבי חייבה את השופט להראות למספר 7 באדום את הכרטיס האדום, אך בן שושן ראה רק את הכרטיס הצהוב. 

בדקה ה-21 סבסטיאן אבראו הפגין מעט מן הטכניקה האדירה שלו כשעצר את הכדור על הראש ושיגר טיל ברגל שמאל, אך הכדור לא מצא את המסגרת. 

בדקה ה-28 לאחר התקפה נתנייתית יפה אלמוג כהן שלח טיל ברגל ימין, אולם הבעיטה החזקה חלפה ליד הקורה והחוצה. 

בדקה ה-30 טוטו תמוז יכול היה להשוות את המשחק כשפרץ מצוין לתוך הרחבה מאגף שמאל, אך החלוץ הצעיר בבעיטה חלשה למדי אפילו לא מצא את המסגרת. 

מחצית שנייה: ניצחון ראשון לנתניה

בית"ר פתחה טוב יותר את המחצית, ובדקה ה-52 פרננדס הרים כדור קרן היישר לראשו של אבראו אך החלוץ הארגנטינאי נגח חלש. 

בדקה ה-62 אוקוצ'ה ניסה להגיע לכדור עומק כשחתך במהירות את ההגנה הבית"רית, אך קאלה ביציאה טובה סיכל את המהלך.

בדקה ה-64 דריו פרננדס יכול היה להשוות את המשחק כשנכנס לתוך הרחבה, אך בעיטה למרכז הרחבה איפשרה לשטראובר להדוף.

בדקה ה-71 עידן טל טען לבעיטת עונשין מ-11 מטרים בעקבות עבירה של פרנסמן ביוואן, אך ההילוך החוזר גילה כי הקשר הירושלמי נפל בצורה תיאטרלית למדי. 

בדקה ה-76 אובודו אוקוצ'ה עצר מצוין את הכדור בתוך הרחבה ויכול היה לקרב את קבוצתו לעבר הניצחון, אך הבעיטה חסרת הדיוק ברגל שמאל חלפה מעל המשקוף. 

בדקה ה-83 עמית בן שושן שלח טיל אדיר שפגע במשקוף. 

מכבי נתניה: לירן שטראובר, קלמי סבן, לואיס מרין, גולן חרמון, טל מעבי, פרנסמן ביוואן, אלמוג כהן {רביד גזל 46}, שניר גואטה, שלו מנשה, אובודה אוקוצ'ה ופרנסיס קיויו.

בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה, יואב זיו, אריק בנאדו, תומר בן יוסף, כריסטיאן אלברז, דריו פרננדס, דרק בואטנג {שמואל קוזוקין 46}, עידן טל, טוטו תמוז {מיכאל זנדברג 46}, עמית בן שושן וסבסטיאן אבראו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק