2

נתניה למען תושבי הדרום

בעיר היהלומים התקשו לקבל את המצב של תושבי הדרום והחליטו בצעד אצילי לפתוח את השערים בחינם במשחק מול מ.ס אשדוד ברמת גן שיערך ביום שלישי. עכשיו צריך אישור מההתאחדות. מתיאוס: "מי זה ראובן עובד?"

יום ראשון 04 ינואר 2009
אשר גולדברג
 מכבי נתניה מזדהה עם תושבי הדרום. הקבוצה מעיר היהלומים החליטה בצעד אצילי ומעורר השראה לפתוח את שעריה בחינם במשחק מול מ.ס אשדוד במסגרת גביע הטוטו, שהוקדם ߜיום שלישי הקרוב.

התמונות הקשות של תושבי הדרום שרצים תחת הקסאמים והגראדים עוררו את סגנית מוליכת ליגת העל, מכבי נתניה, שהחליטה בצעד הירואי לפתוח את שעריה חינם כאות הזדהות עם התושבים בדרום.

כעת ההתאחדות לכדורגל, שעסוקה בדיונים דחופיߝ לגבי המשך הליגה, צריכה לתת אישור לבקשה של מכבי נתניה. בנוסף, המשחק שאמור היה להערך ביום רביעי, הוקדם ליום שלישי הקרוב בשעה 17:00 ובאיצטדיון רמת גן.

לותר מתיאוס: מי זה ראובן עובד?

מכבי נתניה ערכה אימון היום (ראשון) לקראת משחק גביע הטוטו מול מועדון ספורט אשדוד. את מירב תשומת הלב, תפס כהרגלו לותר מתיאוס, שחזר מהחתונה המדוברת. גם אמייה טגה, שהיהפצוע חזר להתאמן וכשיר למשחק.

לותר מתיאוס נשאל במהלך האימון על חיזוק אפשרә וגם שמו של ראובן עובד נזרק. מתיאוס הביע תמיהה לגבי זהות השחקן ואמר: "מי זה בכלל ראובן עובד? אני בכלל לא שמעתי עליו ולא יודע שהוא מועמד לקבוצה".

גם לגבי המצב בדרום נשאל מתיאוס ואמר: "כאן בנתניה הסיפור הוא שונה, כמובן שאנחנו מחזיקים אצבעות שהכל יגמר על הצד הטוב ביותר. אם המצב יחמיר גם כאן אני אשקול את עתידי, אין מה לעשות ספורט ומלחמה לא הולכים יחד, אבל אנחנו חייבים לנסות ולשמור על השיגרה בינתיים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק