פרגוסון בדרך לאולימפיאדה

כן, זה לא טעות, מאמן מנצ'סטר יונייטד, מועמד לאמן את הנבחרת הכדורגל הבריטית בלונדון 2012. הנבחרת הבריטית אמורה לכלול את אנגליה, סקוטלנד, ווילס וצפון אירלנד בתנאי שבלאטר יאשר זאת

יום שני 25 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
 סיר אלכס פרגוסון, אחד המאמנים הכי מעוטרים ומצליחים של כל הזמנים,קיבל פנייה מסבסטיאן קוו, ראש הוועדה המארגנת של האולימפיאדה בלונדון, לאמן נבחרת בריטית באולימפיאדה הבאה שתכלול את סקוטלנד, ווילס, אנגליה וצפון אירלנד.

עד היום, לבריטניה לא איפשרו לשלוח קבוצה אחת של כל המדינות הבריטיות, בגלל הבעיה הפשוטה, שהנבחרת תכלול כמה מדינות ביחד, שגם משתתפות בתחרויות אחרות בנפרד, אך הפעם הבריטים בטוחים שנשיא פיפא, ספ בלאטר והועד האולימפי יאפשרו להם לשלוח נבחרת משותפת, לכבוד האולימפיאדה שמתרחשת במדינתם.

פרגוסון, עדיין לא קיבל הצעה רשמית, ואיך שהמצב נראה , הדבר תלוי בידיו בלבד, כאשר הוא בינתיים לא נשמע משוכנע מהרעיון.

פרגוסון מתקשה להאמין שאכן יתנו לבריטים להשתתף עם הנבחרת המשותפת וגם מזכיר שהוא כבר לא ילד והוא לא בטוח שגילו יאפשר לו לנהל את הנבחרת בעוד 4 שנים.

"לכל מדינה יש את הזהות והפטריוטיות שלה", אומר פרגוסון, "הרעיון לא פרקטי וכנראה לא יתקיים". כשנשאר בקשר להצעה לתפקיד אמר "אני מקווה שאני עוד יהיה חי ב-2012, ככה שאני לא רוצה להתחייב לשום דבר".

כמו שזה נראה בינתיים, גם הסקוטים לא כל כך תומכים ברעיון וראש ממשלת סקוטלנד כבר יצא בקריאות כנגד ההצעה של גורדון בראון.

"ההצעה שלו לא פופולרית, לא רק בעולם, אלא גם בבריטניה עצמה כשהרבה גורמים לא מעוניינים בקבוצה אחת לכל בריטניה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק