פיינגולד יוצאת לחתור

אלופת ישראל בחתירה, יסמין פיינגולד, תייצג את האוניברסיטה הפתוחה ואת ישראל באליפות אירופה ובאליפות העולם לאוניברסיטאות


יום שני 25 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

 יסמין פיינגולד, אלופת ישראל בחתירה, תשתתף בימים הקרובים בשתי תחרויות חתירה חשובות: אליפות אירופה לאוניברסיטאות של ארגון EUSA שתתקיים בתאריכים: 28-31/08/08 בזאגרב, קרואטיה, בה תייצג את האוניברסיטה הפתוחה, ואליפות העולם לאוניברסיטאות של ארגון FISU שתתקיים בתאריכים: 05-07/09/08 בבלגרד, סרביה, בה תייצג את א.ס.א. (איגוד ספורט אקדמי) ישראל.

 באליפות הפתוחה של ליטא שהתקיימה בשבוע שעבר, זכתה יסמין במקום הראשון בתחרות במשקל קל ובמקום השני במשקל כבד, לאחר שהייתה הראשונה במוקדמות. בנוסף,  בתחרויות שהתקיימו בסוף השבוע האחרון בנורבגיה, זכתה יסמין בשתי מדליות כסף נוספות. שתי התחרויות מהוות עבור יסמין חלק מההכנה לקראת התחרויות בזאגרב ובבלגרד.

 יסמין פיינגולד, סטודנטית מצטיינת באוניברסיטה הפתוחה, לומדת לתואר במדעים בדגש על מתמטיקה במקביל לשירותה הצבאי כמורה חיילת, ונמצאת בצבא במעמד של "ספורטאי מצטיין" על היותה אלופת ישראל בחתירה. יסמין מייצגת את ישראל בתחרויות בינלאומיות, בסירת יחיד במשקל-קל, והשתתפה בעבר בתוכנית הפיתוח לחותרות מטעם FISA.

 יסמין פיינגולד אומרת: "אני בעיצומו של מחנה אימונים קשה ואינטנסיבי שנמשך כבר למעלה מששה שבועות ואני מרגישה מוכנה לתחרויות. אני מקווה שילך לי טוב ושאייצג את האוניברסיטה הפתוחה ואת מדינת ישראל בצורה מכובדת ומוצלחת".

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק