עם בלילי נוכל לרוץ לאליפות

בעקבות המצב הפוליטי והאנטישמיות בטורקיה, הפועל תל-אביב מבקשת לשאול את פיני בלילי מסיבאספור עד לסיום העונה. עמנואל רוזן כבר מפנטז: "חסר בהפועל סמלים כמו ۑלילי וטועמה"

יום חמישי 08 ינואר 2009
אשר גולדברג

 במשפחתו של פיני בלילי בישראל מודאגים מאוד מהמצב בטורקיה ומהאלימות המילולית הגואה ߑעקבות הקרבות נגד החמאס בעזה ובעקבות אירועי אתמול באנקרה כשאוהדים ניסו לעשות לינץ' בשחקני קבוצת הכדורסל של בני השרון.

במשפחה היו רוצים לראות את הילד בחזרה בישראל, לפחות עד שהדברים יירגעו. בלילי לא שותף במשחק אימון בו הפסידה קבוצתו סיבאספור לקבוצתו ההולנדית של בן סהר גראפשחאפ, 0:1.

 גם פיני בלילי עצמו בשיחות עם מוקרביו בארץ מדבר על מצב מאוד לא נח ועל המון שאלות גם מידידו הקרובים ביותר בנושא המלחמה ומותם של ילדים ברצועת עזה.

גם אוהדי הקבוצה הוותיקים והטובים כברĠמפנטזים על שיתוף פעולה של בלילי בחוד עם יבואה.  אוהדי הפועל ת"א רוצים מאוד לראות את בלילי חוזר לקבוצה בחלון ההעברות הנוכחי.

לירון תאני, מנהל התוכניות ברדיו ת"א, מפנטז על בלילי ולא שכח את טועמה: "אנחנו רוצים לראەת את בלילי ואת טועמה חוזרים להפועל. אלה שני השחקנים שיכולים לשדרג את הפועל ת"א. הם רוצים לחזור הביתה ואין להם מה לעשות באף מקום אחר".

גם עמנואל רוזן, העיתונאי הוותיק לא מסתיר את רצונו לראות את בלילי וטועמה לובשים שוב אדוӝ: "חסר היו בהפועל סמלים אמיתיים כמו בלילי וטועמה. שחקנים שהקהל יכול להזדהות איתם, אם אפשר להחזיר אותם ונוצר חלון הזדמנויות שהם יחזרו אנחנו האוהדים נשמח מאוד."

אלי בוזגלו, יושב קבוע בשער חמש אמר: "אנחנו האוהדים דיברנו רבות עם פיני בלילי, הוא מת לחזור בהפועל, אין לו מה לעשות בטורקיה וגם לפני זה לא היה לו. הוא ויבואה יכולים להיות התקפה קטלנית ויחד איתו נרוץ לאליפות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק