שניידר לנמני: השינוי מתחייב

הבעלים של מכבי ת"א, אלכס שניידר דורש שינויים באופן מיידי ותוךנית לעונה הבאה. עיקרי התוכנית: יבריץ' לא ימשיך, מאיוקה יושאל, אין חוזים חדשים ולפחות 9 שחקנים צעירים מהנוער בסגל

יום רביעי 07 ינואר 2009
אשר גולדברג

במכבי ת"א אין שום שינוי ביכולתם של כמעט כל השחקנים. הדיבורים וההצהרות של המאמן אבי נמני לא מזיזים לשחקנים שמגלים על כר הדשא יכולת של קבוצה מהליגה הארצית.

הבעלים אלכס שניידר, שמשוחח עם ראשי הקבוצה ועם המאמן אבי נמני, הבהיר במפורש כי לא יסבול יכולת משפילה שכזו, וביקש ממספר 8 בצהוב, להוביל שינוי ומהפכה בקבוצה הנוכחית לקראת העונה הבאה. 

בשיחות שונות שהתנהלו בין הבעלים הנמצא בקנדה לראשי הקבוצה הוחӜט כי הקבוצה תצטרך לשנות את פניה מקצועית וניהולית.

ההחלטות שעומדות על הפרק הן ששום חוזה לא יחודש כולל של הקפטן, מושיקו מישאלוב.
בנושא שכר השחקנים, הוחלט ביו היתר כי חוזה של שחקן בקבוצה לא יעלה על 200 אלף דולר וזאת על מנת לשמור על שפיות ניהולית, תקציב שכר השחקנים יירד מ-30 מיליון שקל ל-22 מליון שקל. 

השחקן שהציל את מכבי ת"א מירידה אשתקד, דרגוסלב יבריץ,' לא ימשיך בקבוצה בעונה הבאה, החוזה של האחרון לא יאורך. עמנואל מיוקה, החלוץ הצעיר של הקבוצה, יושאל לקבוצה אחרת בארץ או בחו"ל בכדי שיצבור דקות משחק.

יאניק קאמנן אולי בדרך לקפריסין, ואילו יתר חבריו לקבוצה יוחלפו בהדרגה החל מינואר ועד סיום העונה. השחקנים שנמצאים על הכוונת הם: רודי חדד, דולי ג'ונסון, מושיקו מישאלוב, איגור טומאסיץ', גיז'רמו ישۨאלביץ', ג'ונתן אסוס ואיליה יבוריאן.

הישראלים כמו אבי יחיאל, יובל שפונגין, יניב עזרן, ימשיכו בקבוצה רק במידה וישתפרו משמעותית. ואם זה לא מספיק, הבעלים של מכבי, שניידר דורש כי הקבוצה תורכב במיוחד משחקנים רעבים וצעירים, כשלפחות 9 שחקנים ממחלקת הנוער יעלו בעונה הבאה לבוגרים.
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק