0

גרשון: הסיכוי הוא 50-50

מאמן מכבי תל אביב, פיני גרשון במסיבת העיתונאים: "כל הכבוד לאוߜימפיאקוס שהגיעה. בימים כאלו הכדורסל פחות חשוב, מה שחשוב לכולם זה שהילדים יחזרו הביתה בשלום". פייזר סולח לאולימפיאקוס

יום רביעי 07 ינואר 2009
שלמה חסיד

מכבי תל אביב קיימה הערב את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק נגד אולימפיאקוס. המאמן פיני גרשון אמר: "כל הכבוד לאולימפיאקוס שהגיעה. דיברתי איתם 3 פעמים השבוע, הם אפילו לא חשבו לא לבוא. כמה עיתונאים מפה כל הזמן התקשרו לשאול אם הם מגיעים".

"הסיכוי במשחק הוא 50-50. זה שאנחנו משחקים בבית לא נותן לנו יתרון. בכל משחק בבית הזה הסיכוי לנצח או להפסיד הוא שווה, גם בבית וגם בחוץ. אבל בימים כאלו הכדורסל ۤחות חשוב, מה שחשוב לכולם זה שהילדים יחזרו הביתה בשלום אל ההורים שלהם".

מרכוז פייזר אמר: "אני שמח לחזור לשחק. אני לא כועס על אולימפיאקוס על מה שקרה לפני שנה כשנפצעתי נגדם. אשמח לחזור עם ניצחון, זה הכי חשוב ӛרגע. אני בטוח שהקהל יידע לקבל אותי יפה, וכבר מתרגש לקראת החזרה שלי".

דריק שארפ הוסיף: "לפגוש את ניקולה ויותם זה דבר מיוחד מאוד, הם עדיין חלק מהמשפחה שלנו. נהיה חברים לפני ואחרי אבל יריבים במגרש. מה שמעניין אותנו זה רק לנצח, וכל השאר זה פיקנטריה". 

טריי סימונס אמר: "הייתה לי התרוממות רוח אחרי הניצחון על גליל. למרות שזה לא היה משחק רשמי, קיבלתי שבחים ואני רוצה להמשיך כך, לנצח מחר ולהגיע למשחק מול מלאגה עם יתרון מוראלי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק