'דיבורים על עליה רק יפגעו

כך אמרה אלונה ברקת, הבעלים של הפועל ב"ש, במסיבת העיתונאים לקראת פתיחת העונה. המאמן גיא לוי: "אני מאמין בשחקנים האלה, הם יכולים להתמודד עם הלחץ".

יום שלישי 26 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

הפועל ב"ש ערכה את מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת פתיחת העונה. ביום שישי תשחק הקבוצה מול עירוני רמה"ש ותרצה לפתוח את העונה בצורה שונה מ"הישגיה" עד עתה בגביע הטוטו, כשהאחרון שבהם ההפסד הביתי להפועל עכו 0:3.

המאמן גיא לוי אמר: "ברור שהמטרה היא עלייה וזה לא משנה אם מהמקום הראשון או השני. אני נהנה כאן מכל רגע. יש לנו שחקנים שמעבר לכך שהם טובים, אני מאמין שהם יכולים להתמודד עם הלחץ".

ב"ש הקבוצה עם התקציב הכי גבוה בליגה, גבוה יותר מכמה קבוצות בליגת העל, וכמו תמיד בבירת הנגב גם הציפיות בהתאם.

הבעלים אלונה ברקת אמרה על כך: "לא באתי לב"ש בשביל שהיא תישאר עשר שנים בלאומית, אבל אם כל יום אקום ואומר שהמטרה היא לעלות ליגה זו לא יוביל לשם וזה רק ישים גיבנת". 

ברקת הוסיפה: "אנחנו בפתחה של עונה ויש התרגשות. עשינו מספר שינויים בפגרה, הבאנו שחקנים צעירים ואני מקווה שיהיו להם את האנרגיות הדרושות. נקווה שהשינויים יחזירו אותנו לליגת העל".

רמי דואני, שרוצה לקבל שחרור מהפועל ת"א על מנת לצבור דקות משחק בקבוצה אחרת, רצוי מאוד במועדון, אך בינתיים לא מוכנים בב"ש לשלם את הסכום אותו דורשת הפועל ת"א – מעל 70 אלף דולר לעונת השאלה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק