נפצה את האוהדים שלנו

מכבי ת"א פתחה את העונה החדשה באימון בהדר יוסף ואסטבן באטיסטה כבר מבטיח פיצוי הולם לאוהדים על עונה ללא תואר. טל בורשטיין: במכבי השאיפה היא אליפות, גביע ופיינל-פור ביורוליג

יום שלישי 26 אוגוסט 2008
שלמה חסיד
מכבי ת"א פתחה את העונה באימון הראשון בהדר יוסף. המאמן החדש אפי בירנבוים אמר: "בכל שנה אני מאוד מתרגש לפתוח את העונה ובמיוחד במכבי ת"א, אחד מהמועדונים הגדולים בעולם. אני מצפה שתיהיה לנו עונה טובה, יש לנו סגל מלא בשחקנים טובים, נתחבר ונעשה את המיטב כדי לעמוד בציפיות".

טל בורשטיין שאמור לחזור להיות בורג חשוב בקבוצה, אחרי שהחלים סופית מהפציעה, אמר: "קודם כל אני בריא במאה אחוז, מצפה שתהיה לנו עונה טובה. במכבי עונה טובה זה אליפות, גביע ופיינל-פור ביורוליג. אבל את זה נצטרך להשיג במגרש. יש לנו שחקנים טובים ואנו שמחים לפתוח את העונה. אני מאמין שתהיה לנו עונה טובה, מקווה ומוכן לעשות הכל בשביל זה".

ג'ייסון וויליאמס שהגיע יחד עם בירנבוים מבני השרון, אמר: "מכבי ת"א זה שם מחייב, השאיפות שלנו ידועות - אליפות גביע ופיינל-פור. יש פה שחקנים מצויינים שאני מכיר את חלקם, יש מאמן יוצא מן הכלל, קהל יוצא מן הכלל והשאיפה היא לרוץ קדימה ולזכות בתארים".

רכש חדש נוסף של הצהובים, דאור פישר, אמר: "שמעתי המון על מכבי, רק דברים טובים, אני מאוד מתרגש להיות פה וגם שמח מאוד, אני בטוח שתהיה לנו עונה טובה, כל אחד מאיתנו צריך להצדיק את האמון שניתן בו בהרבה עבודה קשה. יש לפנינו דרך ארוכה אבל הדברים תלויים בנו".

אסטבן באטיסטה קינח כשאמר: "אני שמח מאוד לחזור. אחרי שנה אחת בלבד אני מרגיש כאילו אני כאן כבר הרבה מאוד זמן, אני בטוח שנפצה את האוהדים שלנו על אובדן האליפות והגביע בעונה שעברה. הגיעו הרבה שחקנים חדשים וטובים. אני בטוח שבמשחק הראשון ביורוליג מול ציבונה זאגרב כבר תראו מכבי טובה ולוחמת ששוטפת את המגרש".

צילום ועריכה: קרבצ'יק אביחי

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק