קשה לעבוד על האוהדים

רן בן שמעון בראיון ל-telesport: ההגנה לא טובה? יש עוד מערכים בקבוצה שצריכים להיות יותר טובים. לחץ? הדבר הכי מלחיץ זה הדיבורים על הלחץ

יום רביעי 27 אוגוסט 2008
רוני עמר

מספר ימים, לפני פתיחת העונה ובצל הביקורות על משחק ההגנה , רן בן שמעון, מאמן מכבי תל אביב,  עדיין אופטימי.

אין בכלל ספק שבן שמעון יהיה המאמן הלחוץ ביותר בליגה בשבועות הראשונים שלה. הקהל דורש מאבק בצמרת ושיפור בהגנה והציפייה היא שהמאמן, שהצליח בענק בעירוני קרית שמונה, יבא את מכבי תל אביב לפיסגה.

 בראיון ל-telesport מספר בן שמעון ש"זו לא קפיצה גדולה. זה מועדון גדול, אבל צריך להפריד את הלחץ לשניים. הסוג הראשון זה הלחץ להביא תוצאות. לכל אחד יש לחץ במקום העבודה, במכבי תל אביב הלחץ יותר גדול אבל צריך להתמודד עם זה".

"סוג הלחץ השני הוא הכי מלחיץ. זה שאומרים לך שיש לחץ. כי עד עכשיו הדבר הכי מלחיץ זה שכל הזמן מדברים על הלחץ. זה חלק מהמועדון הזה".

כשכנשאל על משחק ההגנה החלש של הקבוצה אמר בן שמעון: "לא יודע מי הפרשנים שאמרו שההגנה לא מיוצבת. כל מערכי הקבוצה צריכים להיות יותר טובים. אף מערך לא יציב".

על הציפיות לעונה הבאה אמר המאמן: "השתלבות של מכבי תל אביב בצמרת תספק אותי. הישג יהיה להביא קהל רב לבלומפילד ולהשתלב באירופה. האוהדים צריכים לתמוך בקבוצה. אני מקווה שהם יבואו חיוביים. קשה מאוד לעבוד על האוהדים האלה. הם צריכים לראות קבוצה טובה".

ואת נושא נמני סיכם בן שמעון במשפט אחד: "אני ואבי עובדים בסדר ביחד".

לצפייה בראיון לחצו play מתחת לתמונה

צילום ועריכה: אביחי קרבצ'ק

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק