זבונרבה בחוץ, דנמטייבה עלתה

אליפות ארה"ב: וורה זבונרבה, מדליסטית הארד מבייג'ין הופתעה ע"י טטיאנה פריביניס האוקראינית והודחה מהטורניר. דמנטייבה, יאנקוביץ וקוזנצובה העפילו לסיבוב הבא

יום רביעי 27 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
 משחקי אליפות ארה"ב נמשכו היום בערב עם הפתעה אחת גדולה כאשר וורה זבונרבה המדורגת עשירית בעולם הודחה ע"י טטיאנה פריביניס האוקראינית (76 בעולם) כאשר הפסידה לה בשתי מערכות 6:3,6:3.

זבונרבה, מדליסטית הארד מבייג'ין, שהדיחה את שחר פאר בדרך, מסיימת את דרכה מוקדם מהצפוי, אולם מי שכן ממשיכה לסיבוב הבא היא רוסייה אחרת, אלנה דמנטייבה מדליסטית הזהב מבייג'ין.

דמנטייבה (6 בעולם) ניצחה בקלות את פאולה פרמנטיר הצרפתיה 1:6,2:6 ותפגוש בסיבוב הבא את אן קבטונג הבריטית, שהפתיעה את פרנצ'סקה סקיאבונה האיטלקיה עם ניצחון בשלוש מערכות.

רוסיה בכירה נוספת, סבטלנה קוזנצובה (4 בעולם) העפילה אף היא לסיבוב הבא אחרי ניצחון לא קל על הרומניה סורנה קריסטיאה. קוזנצובה התקשתה במערכה הראשונה, אך ניצחה 6:7 ובמערכה השניה היא כבר ניצחה 1:6 קליל.

ילנה יאנקוביץ', המדורגת שניה בעולם חיכתה את הסרבית השניה אנה איבנוביץ' וגם היא הזיעה כדי להעפיל לסיבוב השלישי.

יאנקוביץ ניצחה בקושי את סופיה ארבידסון השבדית 3:6, 7:6 ו-5:7. השבדית המדורגת 63 בעולם נתנה פייט חזק לסרבית והצליחה לנצח את המערכה השניה ולכפות שובר שיויון במערכה המכרעת אך נכנעה לאחר מותחן.

בגיזרת הגברים לא נרשמו הפתעות מרעישות. ווילפרד צונגה הצרפתי, שהעפיל עד לגמר הרולאן גארוס האחרון, ניצח בארבע מערכות את סנטיאגו ונטורה הספרדי 7:6,4:6,3:6,2:6.

ניקולאס אלמגרו הספרדי, המדורג 18 בטורניר לא התקשה מול פרנק דנצ'יק הקנדי וניצח בשלוש מערכות קלילות 5:7,4:6,3:6.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק