ויקטור אובינה חתם באינטר

אלופת איטליה החתימה את את חלוצה הניגרי של קייבו והשאילה אותו לאברטון מהפרמייר-ליג. אובינה כיכב בנבחרת ניגריה באולימפיאדה בבייג'ין ונחשב לכישרון ענק

יום חמישי 28 אוגוסט 2008
אסף בילגורי
 ויקטור אובינה, חלוצה הניגרי בן ה-21 של קייבו בעונה החולפת, חתם בשורות אינטר, אך ישחק בעונה הקרובה בהשאלה במדי אברטון מהפרמייר-ליג.

אובינה היה השחקן המצטיין של קייבו בעונה החולפת ועזר לה להעפיל לליגה הראשונה. הוא היה מבוקש גם ע"י רומא ונאפולי, אך אינטר היא זו שהצליחה לשים עליה את ידה ומיד השאילה אותו לאברטון, כדי שלא ישחק בקבוצה אחרת באיטליה.

אינטר עמוסה בחלוצים כמו זלאטן איברהימוביץ השבדי, חוליו קרוס והרנן קרספו הארגנטינאים, ודויד סואזו מהונדורס, כך שכדי לפנות מקום לאובינה היא בוודאי תצטרך למכור כמה מהחלוצים שלה.

אובינה, שכיכב בשורות נבחרת ניגריה באולימפיאדה בבייג'ין, הצהיר עוד בתחילת השבוע על רצונו לעזוב את קייבו ואמר ל-BBC האנגלי: "רציתי לעזוב את קייבו כבר בעונה שעברה, אבל הם התחננו אליי שאשאר ואעזור להם לעלות לליגה הראשונה. עכשיו הם צריכים לעמוד במילה שלהם".

אברטון הצליחה להקדים את ווסטהאם, שגם הביעה עניין בשחקן והשאילה את אובינה, שיככב העונה בגודיסון פארק.

אובינה יהיה חיזוק משמעותי ראשון של דייויד מויס, המנג'ר של אברטון, שעד כה התאכזב מאוד מכך שהקבוצה לא התחזקה עדיין באף שחקן משמעותי, כאשר רק ארבעה ימים נותרו לתום מועד ההעברות באירופה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק