קשטן מתכנן 4 שינויים

ההפסד לפינלנד יושב חזק בראש לקשטן וסיני לקראת המחנה שייפתח ביום שני. בעיות מקצועיות בהגנה, קישור והתקפה, ייגרמו למספר שינויים בהרכב מול שוויץ

יום חמישי 28 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

נבחרת ישראל תתכנס ביום שני למחנה האימונים לקראת המשחק בשישי בספטמבר נגד שוויץ בר"ג.

למרות שקשטן וסיני ניסו להמעיט מחשיבותו של משחק הידידות מול פינלנד, הם יפיקו לקחים משמעותיים בעקבות ההפסד 2:0 ובעיקר מהמחצית הראשונה העלובה. במהלך האימונים שחלקם יהיו סגורים לתקשורת, ינסה דרור קשטן מספר שחקנים בעמדות שהיו בעייתיות וחלשות מקצועיות.

מדובר בעמדת המגן הימני, הקשר האחורי, בקישור הימני ובחוד ההתקפה. במרכז ההגנה, השחקנים לוקים בתיאום ויכולת להתמודד על כדורי גובה מהאגפים, ובעיקר כאלו הנבעטים מבעיטות חופשיות.

על עמדת המגן הימני נאבקים יואב זיו וקלמי סבן. השניים בעלי אופי התקפי, לוקים בצד ההגנתי שלהם. קשר בולטון תמיר כהן, עלול לאבד את מקומו בהרכב, הן מסיבת כושר משחק לקוי ובגלל פציעה.

תמיר כהן כמעט ונעלם מההרכב של בולטון בשבועות האחרונים. חלופה בדמותו של משה אוחיון גם היא בעייתית בגלל חוסר דקות שמקבל הקשר אצל יצחק שום.

אבירם ברוכיאן, ששיחק בפינלנד איבד את הביטחון והיכולת ומי שעשוי לקפוץ במקומו על עגלת ההרכב מול שוויץ הוא מאור בוזגלו.

אליניב ברדה בטוח בקו הקדמי ההתקפי, כשרוברטו קולאוטי, שבמשחקי ההכנה בגרמניה בלט, אך אינו משותף בהרכב קבוצתו בבונדסליגה, אמור לפתוח.

בן סהר, אם יוכיח את עצמו באימונים יכול להיות שפן טוב שיישלף מול שוויץ. בינתיים המאבק על אפודת השוער בין דודו אוואט לניר דוידוביץ פתוח, עם יתרון לאוואט. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק