הניסיון שווה הכול

הפועל ת"א אירחה מוקדם יותר הערב את וויוודינה הסרבית לאחר תיקו 0 במשחק הראשון, ובתצוגת כדורגל מרשימה העפילה בקלילות לשלב הבא משערים של יבואה {38} ורמוט {58} ופנדל מוצלח של אבוטבול {76}

יום חמישי 28 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
הפועל תל אביב שוב הוכיחה כי הניסיון שווה הרבה מאוד בכל הקשור למפעלים האירופאים, ולאחר שסיימה בתוצאת תיקו נטולת שערים במשחק החוץ שלה נגד וויוודינה היום {חמישי} החבורה באדום השיגה ניצחון מרשים במיוחד. בדקה ה-38 סמואל יבואה פתח את החגיגה כשכבש שער מצוין בנגיחה, עשרים דקות אחר כך שחקן רכש נוסף, גילי ורמוט, נעזר בטעות מצד ההגנה הסרבית בכדי לכבוש את שערו הראשון מאז החזרה מבלגיה ובדקה ה-76 שי אבוטבול סגר את הסיפור ען שער שלישי מבעיטת עונשין מ-11 מטרים. 

מחצית ראשונה: יתרון מוצדק לאדומים

כבר לאחר 30 שניות הפועל יצאה להתקפה מצוינת כשבסופו דגלאס דה סילבה התמקם במרכז הרחבה והצליח להגיע ראשון לכדור, אך הברזילאי שלח בעיטה חלשה שלא מצאה את המסגרת. 

בדקה ה-5 הפועל הייתה קרובה מאוד לספיגת שער מיותר למדי כשאניימה לא הצליח לתפוס כדור פשוט לאחר הרמה מאגף שמאל, ואחד משחקני ההתקפה הסרבית בעט כדור חזק לעבר השער הריק שלמזלה הרב של המארחת פגע רק במשקוף. 

בדקה ה-11 ערן זהבי מצא מצוין את סמואל יבואה שבעט חזק מצד ימין של הרחבה, אך זלקו ברקיץ' היה במקום בכדי להדוף.

בדקה ה-28 שי אבוטבול הרים כדור חופשי מאגף שמאל אליו הגיע בצורה פנטסטית סמואל יבואה, ומלך השערים של הליגה אשתקד הראה את יכולותיו כחלוץ כשנגח מצוין פנימה והעלה את האדומים ליתרון. 0:1 להפועל תל אביב

בתוך תוספת הזמן של המחצית אלכסנדר פופוביץ' תיקל בצורה פראית את שי אבוטבול, וספג בצדק כרטיס צהוב. 

מחצית שנייה: הפועל בשלב הבא

בדקה ה-52 כובש השער, סמואל יבואה, מצא באגף ימין את גילי ורמוט שבעט למרכז השער, שוערה של האורחת לא התקשה לקלוט את הכדור החלש. 

המזל ככל הנראה באמת הולך עם הטובים, ובדקה ה-58 גילי ורמוט חלף על פני שומרו ובעט כדור שפגע באחד משחקני הגנת וויבודינה הטעה את השוער, ונכנס פנימה. 0:2 להפועל תל אביב

בדקה ה-61 יגאל אנטבי הרים כדור מצוין מאגף שמאל אליו הגיע דימיטאר טלקיסקי שבעט בעיטה פנטסטית מן האוויר, אך זלקו ברקיץ' הצליח להדוף. 

בדקה ה-76 בעיטה חופשית של הפועל תל אביב פגעה בידו של זארקו לאזטיץ', וסידר לאדומים בעיטת עונשין מ-11 מטרים. שי אבוטבול במשחק מצוין בעט חזק לעבר הפינה השמאלית, וסגר למעשה את הסיפור. 0:3 להפועל תל אביב

הבליץ' של הפועל נמשך, ובדקה ה-78 גילי ורמוט הוליך התקפה מתפרצת קטלנית ומצא את ביבראס נאתכו באגף ימין, אך הכישרון הצעיר התמהמה יתר על המידה ולאחר שכבר מצא את אבוטבול כובש השער השלישי בעט החוצה. 

הפועל תל אביב: וינסנט אניימה, עומרי קנדה, אלין טופוזאקוב, וואליד באדיר, יגאל אנטבי, דגלאס דה סילבה, שי אבוטבול, גילי ורמוט, דימיטאר טלקיסקי {בן לוז 75}, ערן זהבי {ביבראס נאתכו 64} וסמואל יבואה {מהראן ללה 81}.

וויבודינה: זלקו ברקיץ', מיודראג סטוסיץ', ג'וסף קיזיטו, דארקו לובריץ', איגור דוריץ', אלכסנדר פופוביץ', דושן טאדיץ', יאנקו טומבאסביץ' {טריבונוביץ' 40}, ולדימיר ווקילוביץ' {אלכסיץ' 60}, ולדימיר בואץ' {פנטליץ' 64}, זארקו לאזטיץ'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק