ניסינו. עשינו את המקסימום

מישל דיין, מאמנה של קרית שמונה, מרוצה משחקניו למרות ההדחה מגביע אופ"א: "מגיע כל הכבוד לשחקנים על המאמץ הפיזי". גיא צרפתי: "היינו שליחים טובים של הכדורגל הישראלי"

יום חמישי 28 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
עירוני קרית שמונה נכנעה הערב (חמישי) לליטקס לובץ' הבולגרית בתוצאה 2:1 בסיבוב המוקדמות השני בגביע אופ"א, והודחה מהמפעל.

מאמנה של קרית שמונה, מישל דיין, אמר בסיום: "במשחק מהסוג הזה, שער מוקדם יכול דווקא ליצור פעולה הפוכה. נסוגנו לאחור ונתנו להם לנהל את המשחק. ספגנו שער, אבל עדיין היה הרבה זמן לחזור ולנצח את המשחק". 

"בסה"כ נפלנו מול קבוצה איכותית, ומגיע כל הכבוד על המאמץ הפיזי של השחקנים. ניסינו, עשינו את המקסימום, והראש שלנו הוא עכשיו לדבר האמיתי- הפועל פ"ת ביום שני. יש לנו קבוצה טובה ושחקנים טובים, אבל בלי תוספת של שלושה שחקנים זה לא יספיק".

כובש שער היתרון של ק"ש, גיא צרפתי, סיכם: "פתחנו את המשחק יפה מאוד וכבשנו שער מדהים שמכבד את הכדורגל הישראלי. אולי השער שספגנו קצת שבר אותנו. עוד לא פתחנו את העונה ואנחנו לא בשיא הכושר. אחרי שהם כבשו חזרנו לקרקע מהר מאוד, וחבל שזה קרה ככה". 

"היינו שליחים טובים של הכדורגל הישראלי, ואני מקווה שייצא לנו לעשות את זה שוב בעונה הבאה. הפנים שלנו לליגה, והסגל שלנו בנוי אליה. קבוצות ייערכו אחרת בעונה הקרובה לקרית שמונה, וחובת ההוכחה היא עלינו. כבר לא נגיע למשחקים כאנדרדוג. לשחק כדורגל התקפי זה יהיה צ'ופר מבחינתנו, ונקווה שנעשה את זה".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק