רפאל נדאל בשלב הבא בקלות

נדאל ניצח בקלילות את דהרט והעפיל לסבב השלישי של ה-us open. גם האחיות וויליאמס לא התקשו והצטרפו לשלב הבא, המדורגת ראשונה בעולם אנה איבאנוביץ' בחוץ

יום שישי 29 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
 רפאל נדאל, מוכיח פעם נוספת את העליונות שלו בעולם הטניס עם ניצחון קל על דהרט 6-1, 6-2 , 6-4, לאחר שעה וארבעים דקות, היום (שישי) בבוקר.

שליטה מוחלטת של נדאל מהפתיחה, ועם 70% אחוזי הגנה ראשונה מוצלחים, לדהרט לא היה הרבה מה להציע.
דהרט ניסה להוכיח את היכולות שלו במערכה השלישית וכבר עלה ל3-0 אך נדאל לא נלחץ, עלה ל-5-3 וניצח 6-4, והעפיל לסיבוב השלישי של טורניר ה-us open היוקרתי.

נדאל יתמודד בסיבוב הבא מול טרויסקי הסרבי.

עוד מתמודד שהבטיח אתמול את מקומו בסיבוב השלישי הוא ג'יימס בלייק שניצח את דרסיס הבלגי שפרש בתחילת המערכה השלישית כהתוצאה הייתה 1-1 במערכות ו-1-0 לבלייק במערכה השלישית, בגלל בעיות בגב התחתון.

בין המתמודדים הבכירים הנוספים שניצחו אתמול היו נלבדיאן, ודויד פרר שהתקשה מאוד לנצח את אנדראס בק, כשלבסוף ניצח בשובר שוויון של המערכה הרביעית לאחר שכבר נקלע לפיגור 1-0 במערכות, בפתיחה.


אצל הנשים, האחיות וויליאמס הפגינו יכולת מצויינת ושתיהן עלו בלי בעיות מיוחדות.
ונוס, ניצחה את רוסנה דה לוס ריוס המדורגת 113 בעולם 6-0, 6-3,, כשאחותה סרינה אולי אפילו התאמצה פחות, עם ניצחון 6-1, 6-1 על הרוסיה אלנה וסנינה.

האחיות האמריקאיות, עם היכולת המרשימה הציבו את עצמם כמועמדות רציניות לזכייה, בעיקר אחרי שאיבאנוביץ', המדורגת ראשונה בעולם, הודחה אתמול  על ידי הצרפתייה ג'ולי קוין מהמקום ה-187 בעולם בלבד.

לקוין לא יהיו חיים קלים גם בסיבוב הבא, שתפגוש את מורזמו המצויינת.

עוד טניסאית שהתקשתה הייתה דינארה סאפינה, שהצליחה לעבור לשב הבא אחרי ניצחון 6-4,6-3 על האיטלקיה רוברטה וינציי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק