פדרר בסיבוב השלישי

רוג'ר פדרר, המדורג מספר 2 בעולם ניצח בשלוש מערכות את הברזילאי, אלבס :6:3 7:5 6:4 והעפיל לסיבוב השלישי, דמנטייבה וינקוביץ' העפילו גם הן לשמינית הגמר

שבת 30 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
רוג'ר פדרר זכה הערב בניצחון ה-29 שלו ברציפות על מגרשים של אליפות ארה"ב שניצח את הברזילאי, אלבס טיאגו בשלוש מערכות: 6:3, 7:5, 6:4 והעפיל לסיבוב השלישי באליפות.

הטניסאי השוויצרי לא היה במשחק גדול כמו כל התקופה האחרונה שלו, האחרון עשה 46 טעויות במהלך השעתיים של המשחק אך הכחיש כי הוא בתקופה לא טובה: "לא היה לי מה לחשוש, המשחק הלך טוב מבחינתי ואני מסתכל קדימה לסיבוב הבא".

המדורג שלישי בעולם, נובאק דיוקוביץ' טייל גם הוא לסיבוב השלישי, לאחר שגבר על האמריקאי, קנדריק בשלוש מערכות 7:6, 6:4 6:4.
המדורג 11 בעולם, פרננדו גונזאלס ניצח את ריינולדס האמריקאי בשלוש מערכות 7:6, 6:4 , 6:4, הצ'ילאני, נחשב לאחד המועמדים לזכות בטורניר, לאחר שהשיג את מדליית הכסף בביג'יין.

 ניקולאי דווידנקו, מי שהדיח את סלע, גבר בשלוש מערכות על קאלארי מארגנטינה 6:4, 6:4, 7:6 וגם הוא העפיל לסיבוב הבא.

ג'ו-וילפרד צונגה הצרפתי, מי שהדהים את נאדל בטורניר אוסטרליה השנה, ניצח את קרלוס מויה הספרדי בארבע מערכות: 4:6,6:3,6:4,6:4.

בגזרת הבנות לא היו הפתעות כאשר ינה ינקוביץ' גברה על הטנסיאית המשתפרת של הסבב, הסינית, ז'י ז'אנג, שהדהימה את בת ארצה, אנה איבנוביץ' והגיעה עד שלב חצי הגמר בווימבילדון.

ינקוביץ' הייתה מפוקסת והצליחה לגבור על הסינית בשתי מערכות 7:5, 7:5 ולהעפיל לשמינית הגמר בתקווה שהיא תקטוף בפעם הראשונה במהלך הקריירה שלה תואר גראנד סלאם ראשון.

גם האלופה האוילמפית, אלנה דמנטייבה לא התקשתה לנצח את אן קטבורג הבריטית בשתי מערכות 6:3, 6:4 ולהעפיל לשלב הבא שם תפגוש את הסינית, נה לי, מי שהדיחה את שחר פאר מהטורניר.


תמונות:רויטרס.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק