נקבעו שעות המשחקים לסופש

למרות טענת ההתאחדות כי אין החלטה רשמית בעניין: נקבעו שעות כל משחקי ליגת העל ,הלאומית והארצית לסוף השבוע הקרוב, כולל שיבוץ מגרשי הקבוצות הערביות

יום שני 12 ינואר 2009
אשר גולדברג
 בהתאחדות לכדורגל טוענים כי רק ביום שלישי תתקבל ההחלטה האם לקיים בסוף השבוע את משחקי הכדורגל, אך גורמים בהתאחדות כבר הבהירו כי ההחלטה למעשה התקבלה והמשחקים ייארחו בסוף השבוע כמתוכנן. 

עדות להחלטה אפשר למצוא באתר ההתאחדות לכדורגל, שם פורסמו שעות המשחקים לסוף השבוע הקרוב לליגות העל, הלאומית והארצית (דבר שלא נעשה במהלך השבוע שעבר). 

מחזור ליגת העל אמור להיפתח ביום שבת בשעה 15:00 במשחק בין הפועל תל-אביב למ.ס אשדוד. בשעה 17:15 ייערך באיצטדיון האורווה המשחק בין מכבי פ"ת למובילת הטבלה מכבי חיפה, בשעה 19:00 יערך בדוחא המשחק בין בני-סכנין להכח עמידר רמת-גן ובשעה 19:30 ייפתחו המשחקים בין בית"ר בירושלים והפועל קריית-שמונה ובין בני יהודה להפועל פ"ת. ביום שני יәערך המשחק המשחק שינעל את המחזור בין מכבי נתניה למכבי תל-אביב.

גם שעות המשחקים לליגה הלאומית נקבעו. שלושה משחקים ייערכו ביום שישי, אחד בשבת ושני משחקים ביום שני ה-19 לינואר. כמו כן נקבעו שעות המשחקים בליגה הארצית. ארבעה משחקים אמורים להיערך ביום שישי ושניים בשבת.

ההתאחדות לכדורגל קבעה כי המשחק בין הפועל באר-שבע להפועל רמת-גן בליגה הלאומית אמור להיערך ביום שישי בשעה 14:30 אולם ספק רב אם הלחימה בעזה תסתיים עד אז וכנראה שלא ניתן יהיה לקיים את המשחק. מלבד משחק זה, אף משחק בשלושת הליגות הראשונות לא צפוי להיערך באיזור הדרום.

אגב, ההתאחדות לא שיבצה את לוח המשחקים לליגות הנמוכות, כשהמשחק היחיד שעשוי לעורר בעיה בליגה א' הוא בין מכבי קריית-מלאכי להפועל כפר-שלם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק