קלן שיפרה ההצעה לבואטנג

דרק בואטנג ככל הנראה בדרך לקלן, שהציעה הצעה חדשה ע"ס 1.3 מיליון יורו. בית"ר קיבלה את ההצעה, ומחר יתבהר אם השחקן קיבל אותה גם כן

שבת 30 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

חלון ההעברות באירופה מסתיים מחר בלילה ובית"ר ירושלים ודרק בואטנג קיבלו תשובה שלילית ממשרד הפנים האנגלי לגבי רישיון העבודה לגנאי. ערעור גם לא בא בחשבון, כיוון שיסתיים לו חלון ההעברות וכתוצאה מכך השחקן יישאר בירושלים עד לחודש ינואר, אז נפתח החלון בשנית. הקשר הגיע כבר לסיכום עם קבוצת הפרמייר-ליג ווסט ברומיץ', כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, אך ייאלץ להמתין עד לינואר כדי לממש אותו. במקביל, קלן שיפרה את הצעתה לשחקן, ומחר יתברר אם הוא יצטרף אליה כבר עכשיו.

החלוץ האורגוואי של בית"ר ירושלים, סבסטיאן אבראו בדרך החוצה מהקבוצה. לחלוץ, שאינו מרשים ועלותו גבוהה, הובהר שהוא ישוחרר במחיר הנכון לקבוצה מארגנטינה או אורגוואי ושהוא יכול לחפש קבוצה המעוניינת בשירותיו. התפתחות לגבי אבראו, אשר שמו כבר נקשר לפנירול האורגוואית ואף כמחליף למרטין פלרמו בבוקה ג'וניורס, צפויה בימים הקרובים.

בקבוצה מעוניינים גם למכור את טוטו תמוז עקב מחיר כרטיסו הגבוה, אך בקבוצה תמיהה סביב נושא טוטו תמוז שלמרות הצעות כביכול שמקבל מסוכנו, השחקן אינו מראה נכונות לעזוב את הקבוצה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק