קטן עליו

צמד של יניב קטן (39, 74) העניק למכבי חיפה ניצחון 1:3 על אשדוד במחזור הפתיחה. דקל קינן כבש ראשון (18) וניר דוידוביץ' צימק את התוצאה עם שער עצמי (57) לזכותה של אשדוד

שבת 30 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה, עם אלישע לוי על הקווים, פתחה את עונת 2008/09 עם ניצחון 1:3 על מ.ס. אשדוד, במסגרת מחזור הראשון בליגת העל. דקל קינן העלה את הירוקים ליתרון בדקה ה-18, יניב קטן הכפיל את התוצאה מהנקודה הלבנה (39) והוסיף שער יפהפה למאזנו בדקה ה- 74. עוד קודם לכן, ניר דוידוביץ' צימק זמנית את התוצאה (57) עם שער עצמי אומלל.

מהלך המשחק:

בדקה ה-5, פאנטיני ניסה למצוא במסירה פנטסטית את ליאור רפאלוב ברחבה, אך הקשר ניסה לבעוט מהאוויר והחמיץ את הכדור. דקה חלפה, ורפאלוב השתלט בצורה מצוינת על הרמה מצד ימין של יניב קטן, חלף על פני שומרו והעביר מסירה לפאנטיני, אך החלוץ לא הגיע לכדור.

בדקה ה- 11, ליאור רפאלוב קיבל כדור נהדר מבירם כיאל, ומכ- 5 מטרים שלח אותו אל מחוץ למסגרת. 4 דקות אחר כך, הגיעה אשדוד להזדמנות הראשונה שלה במשחק, כשסבליוס העביר כדור למקרייב, שהמשיך אתו מעל השער של דוידוביץ'.

בדקה ה- 18, דקל קינן העלה את מכבי חיפה על לוח התוצאות, 0:1 לירוקים. יניב קטן הגביה כדור קרן, בוקולי המשיך אותו לרחבה, והבלם דקל קינן שלח אותו לרשת כמו חלוץ גדול. הספסל של אשדוד בא בטענות לשופט על נבדל, אך אלון יפת אישר את השער.

בדקה ה- 39, יניב קטן הכפיל את התוצאה, 0:2 למכבי חיפה. גונזלס הכשיל את פאנטיני ברחבה, ואלון יפת הורה על הנקודה הלבנה. קטן דייק, והמשיך את חגיגות פתיחת העונה של הירוקים מהכרמל. אשדוד, מנגד, נראית מפורקת לחלוטין. 0:2 במחצית.

בדקה ה- 57, ניר דוידוביץ' כבש שער עצמי, 1:2 לחיפה, אחרי שהדף את הכדור לשערו הוא. דקה לאחר מכן ראה רוני גפני את הכרטיס האדום אחרי פגיעה ללא כדור בעידן שריקי, והותיר את חיפה בעשרה שחקנים. תוך דקה אחת, המשחק קיבל תפנית חדה, ואשדוד חזרה למשחק.

דווקא כשהיה נדמה ששער שוויון של אשדוד קרוב מתמיד, בדקה ה- 74, יניב קטן כבש את השני שלו והעלה את חיפה ל- 1:3. קטן דהר לעבר רחבת אשדוד, נעצר כ- 25 מטרים מהשער ושחרר טיל יפהפה למשקוף של יוסי שקל ופנימה. 1:3 בסיום.


הרכב חיפה: ניר דוידוביץ', אלון חרזי (אייל משומר 42'), דקל קינן, ליאוניד קרופניק, רוני גפני (הורחק 58'), ג'ון קולמה, בירם כיאל, ליאור רפאלוב (פיטר מסיללה 61'), גוסטבו בוקולי, יניב קטן וטמבינקוסי פנטאני (עומרי אפק 75').

הרכב אשדוד: יוסי שקל, ליאור ראובן, כריסטיאן גונזאלס, רוג'ריו דוס סנטוס, אדיר טובול (רחמים צוקול 66'), יוסי אופיר (קובי דג'אני 60'), מאור זוהר, דוד רביבו, קרלוס סבליוס (עידן שדה 52'), עידן שריקי ודימיטאר מקרייב.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק