גול בדקה ה- 90 זה מתוק

גיז'רמו ישראלביץ' מרוצה מה- 1:2 על בני יהודה במחזור הפתיחה. רן בן שמעון:" אף אחד לא ציפה שנהיה בשיא הכושר שלנו כבר בהתחלה". גיא לוזון: "אני מאוד שונא להפסיד"

שבת 30 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב החלה את עונת 2008/09 עם ניצחון 1:2 על בני יהודה, ועם שלוש נקודות במחזור הראשון. יוסי שבחון העלה את הצהובים של רן בן שמעון כבר בדקה ה-5. הכתומים השיגו שוויון דרמטי בדקה ה- 91, אבל אז הגיע שרן ייני והשאיר את 3 הנקודות בבלומפילד.

רן בן שמעון אמר לאחר המשחק: לא היינו טובים בחצי השני. ידענו לחזור למשחק, וזה גם סוג של אופי. היינו צריכים לתת שניים או שלושה גולים ב-20 הדקות הראשונות, אבל אף אחד לא ציפה שנהיה בשיא הכושר שלנו כבר בהתחלה".

"ככל שהמחזורים יעברו נצטרך להגדיל את הדקות הדומיננטיות שלנו. כשאתה במחזור ראשון ובא כל כך הרבה קהל, הניצחון חשוב ולפעמים חשוב להרגיל את השחקנים לא לרדת אחורה אחרי שמובילים 0:1".

מושיקו מישאלוב אמר: "הסוף והתגובות של הקהל היו כיפיים. פתחנו בלחץ חזק אבל התעייפנו. אנחנו צריכים לעבוד על זה כדי שנוכל להמשיך הלאה. יש בעיית תיאום בהגנה, אבל אנחנו עובדים על זה. זה לא יקרה ביום, אבל למלזנו יש עכשיו פגרת נבחרת ויש זמן לעבוד".

גיז'רמו ישראלביץ' הוסיף: "גול בדקה ה- 90 זה מתוק, והניצחון הזה מתוק יותר בגלל הדרך שבה הושג. חשוב להמשיך קדימה. מהיום הראשון שהגעתי הנה, זה מרגיש כאילו אני כל החיים פה. קיבלתי את כל מה שרציתי. יש פה שחקנים טובים ואמרתי שמי שרוצה לשחק, צריך לרוץ".

מן העבר השני, גיא לוזון הגיב: "במחצית הראשונה לא שיחקנו טוב. היה מגיע לנו לרדת בפיגור להפסקה. דיברנו והרגענו את השחקנים, אמרנו להם להניע בסבלנות, שיחקנו כדורגל טוב מהאגפים, כבשנו שער מוצדק וחבל שהכדורגל הוא אכזר".

המאמן המפסיד הוסיף: "אנחנו בצד המפסיד, אבל צריך להמשיך לשחק כמו במחצית השניה, ואז התוצאות יבואו. אני רעב ואני מוטרף במשחק כי זה אני. אני מאוד שונא להפסיד. אני לא צריך להוכיח לאף אחד כלום, רק לעצמי".

לצפייה בתגובות לחץ PLAY מתחת לתמונה

צילום ועריכה: אביחי קרבצ'ק

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק