חזרה אליי שמחת החיים

יניב קטן חוגג צמד וניצחון 1:3 על אשדוד: "זה כיף לפתוח ככה את העונה, היה חשוב לנו להתחיל ברגל ימין". יוסי מזרחי מאוכזב: "חיפה היו הרבה יותר אגרסיביים מאיתנו ורצו יותר את הניצחון, מגיע להם"

שבת 30 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה רשמה הערב (שבת) ניצחון ראשון העונה, כשגברה על מ.ס אשדוד בתוצאה 1:3 במסגרת מחזור הפתיחה של העונה בליגת העל.

מאמן חיפה, אלישע לוי סיכם: "אני לא חושב שיש הרגשה טובה מזו. להתחיל ברגל ימין את המשחק הראשון זה חשוב. חשובה גם הצורה והדרך. הגענו להרבה הזדמנויות ועשינו שערים מאוד יפים. אהבתי את זה שגם אחרי שספגנו לא נלחצנו אחורה ועשינו את השלישי. אנחנו מאוד מרוצים גם מהתוצאה וגם מהיכולת. ראינו קבוצה שמשחקת ביחד, קבוצה טובה וחזקה".

כובש הצמד, יניב קטן, אמר בסיום: "חזרה אליי שמחת החיים. זה כיף לפתוח ככה את העונה. מה שחשוב זה שניצחנו, היה חשוב לנו להתחיל ברגל ימין. הקבוצה נראית אחרת, זה דבר טוב וחשוב, אבל ההמשכיות זה מה שחשוב פה. אני מקווה שנמשיך ונשתפר".

מאמנה של מ.ס אשדוד, יוסי מזרחי, לא הסתיר את אכזבתו בסיום: "אתה לא יכול לבוא למשחק חוץ ושמ-3 מצבים למסגרת יהיו 3 שערים. אחוז הניצול של מכבי חיפה היום היה 100 אחוז, ואין לך שום סיכוי לנצח משחק כזה". 

"היו לנו בעיות בהנעת הכדור ובהתקפה, ואנחנו צריכים לעבוד על זה", הוסיף המאמן. "חיפה היו הרבה יותר אגרסיביים מאיתנו ורצו יותר את הניצחון, מגיע להם. אם אתה בא לשחק בחיפה, מול קבוצה חזקה יותר ממך והיא גם רוצה יתר ממך, אין לך שום סיכוי לנצח את המשחק.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק