אין מתאים מדדש לביתר

משה דדש עשוי לחזור לנהל את בית"ר ירושלים וכוכבי העבר של הקבוצה מתמוגגים. אורי מלמיליאן, אלי אוחנה, אודי רזבוביץ' ואברהם לוי מאמינים כי דדש יעשה יותר מאשר רק שלא ייתן לקבוצה ליפול

יום שלישי 13 ינואר 2009
שלמה חסיד

הידיעה על חזרתו האפשרית של משה דדש לבית"ר ירושלים מחממת את ליבם של אנשי בית"ר הרוצים לראות את דדש חוזר למשול בקבוצה. מדובר באנשים שהקיפו את יושב הראש המיתולוגי בשנים המוצלחות שלו כיו"ר המועדון והיו רוצים אולי להשתלב בקבוצה, בפאזל שירכיב משה דדש.

אברהם לוי, ידȠימינו של דדש לאורך השנים אמר: "אין אדם מתאים מדדש להוביל את בית"ר. היה ברור שזה יקרה, גאידמק לא היה אלא אפיזודה חולפת בבית"ר והיה ברור שביום סגריר אחד הוא יעלם וישאיר את הקבוצה ככה. דדש הוא האיש שיכול להוביל את המועדון למקום שהוא רוצה להיות בו, הוא בית"רי אמיתי וחופשי, לא אחד שבא לעשות פה סיבוב ואפשר לסמוך עליו".

אורי מלמיליאן אחד מהכוכבים הגדולים של בית"ר בכל הזמנים, משוכנע: "אם היו אומרים לי לבחור בבן אדם שיקח את בית"ר, אני חושב שמשה&n͢sp;דדש צריך להיות האיש שיקח את הקבוצה. האוהדים סומכים עליו והוא יודע איך לקנות את לב השחקנים. הוא מכיר את הכדורגל, הוא בא מתוכו ואוהב את בית"ר אהבת נפש. אם הוא יגיע לקבוצה הוא יכול רק להועיל".

גם כוכב עבר אחר, אלי אוחנהȠמפרגן: "אין ספק שדדש האיש הנכון במקום הנכון. משה יכול לתרום רבות לבית"ר, הוא האיש שחתום על זמנים רבים בתולדות קבוצה, הקהל אוהב אותו והשחקנים יתחברו אליו מהר". 


אז אולי בכל זאת יש סיבה לאופטימיו۪?

"אני חושב שדדש, שהיה בעבר מר בית"ר, יכול להיות האיש שיקח אותה לעבר אופק אופטימי"

אודי רוגוביץ', כוכב העבר של בית"ר בשנות ה-70 מסביר כי  " היה ברור שיום יבוא והקבוצה תחזור Ӑל משה דדש, זה תמיד קורה, לאורך השנים הוא בא והולך. אוהדי בית"ר יכולים להיות מבסוטים כי אצל משה דדש הקבוצה בידיים טובות. הוא תמיד עושה לטובת המועדון כפי שעושה לביתו, אולי כי בית"ר זה הבית שלו". 

בעידן של הכסף הےדול הוא עדיין רלבנטי?

"אפשר לסמוך עליו, איתו בית"ר תתמודד בצמרת וגם על תואר האליפות. הוא יודע לגייס אנשים וכסף, גם בתקופה קשה שאנשים לא תורמים לדדש הם יתנו כי הוא פשוט בן אדם שאי אפשר להגיד לו לא".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק