סיום מר - מתוק

יורוקאפ: בני השרון איבדה אומנם כל סיכוי להתקדם במפעל בעקבות ההקסד הטכני שנפסק לה בטורקיה, אך זה לא מנע מבעדה להשיג ניצחון 86:89 על אריס סלוניקי, ולסיים את הדרך גם עבור היוונים

יום שלישי 13 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
בני השרון גברה הערב (שלישי) על אריס סלוניקי היוונית בתוצאה 86:89 במשחק במסגרת המחזור השישי והנועל את שלב הבתים ביורוקאפ. 

כזכור, חניכיו של אריאל בית הלחמי איבדו אפשרות להעפיל לשלב הבא בעקבות ההפסד הטכני לטלקום אנקרה שנפסק להם, והגיעו למשחק בידיעה שהוא לפרוטוקול בלבד.

במפגש הקודם בין שתי הקבוצות, טיילה אריס לניצחון 71:84Ġקליל, אך זה לא עזר לה הערב, כשההפסד סיים גם את דרכה במפעל.

האורחת פתחה טוב יותר את המשחק ועלתה ליתרון 6:2 ו-16:8 בהמשך. בני השרון התעשתה לקראת סיומו של הרבע הראשון, ושלשה של מאיר טפירו עם הבאזר נעלה אותו בפיגור 18:15 בלבד. 

חניכיו של בית הלחמי פתחו את הרבע השני בסערה, הפכו את התוצאה ועלו ליתרון דו ספרתי, 21:31. בני השרון שמרה על הפער את תום הרבע, וסיימה את המחצית הראשונה ביתרון 32:41.

היוונים ניסו לחזור Ӝמשחק, אך בני השרון לא וויתרה ושמרה על יתרונה גם לאורך הרבע השלישי, ובסיומו- 50:59 למארחת. הרבע המכריע הפך לצמוד ומותח, ואריס הצליחה לצמק לכדי נקודה אחת בלבד, 85:86. בני השרון התעלתה, וסיימה עם ניצחון 86:89 מכובד.
אריאל בית הלחמי אמר בסיום: "הבאנו את הרוח שלנו ואת הספורטיביות. השחקנים באו כמו גדולים, ואני מאוד גאה בדרך שלנו. מלבד 5 הדקות האחרונות שיחקנו כדורסל טוב. זה משחק טוב שלנו, ואני מקווה שנחזור לקצב שקצת איבדנו. צריך להיות חזקיםȦquot;.

תגובות

טלספורט בפייסבוק