2 דקות של כדורגל

מכבי פ"ת ומכבי נתניה נפרדו בתיקו 1:1 בתום משחק שהיה מאכזב למדי, מלבד שתי דקות בהן פבלו בסטיאניני העלה את המארחת ליתרון (63) ואיתי שכטר איזן (65), 3 דקות לאחר שנכנס כמחליף

יום ראשון 31 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
המחזור הראשון בליגת העל אשר נפתח אתמול (שבת), הפגיש הערב את מכבי פתח תקווה ומכבי נתניה, שנפרדו בתיקו 1:1 וחלקו ביניהן את הנקודות הראשונות שלהן העונה.

המשחק עצמו לא התעלה לרמה גבוה במיוחד, מלבד שתי דקות במהלכן הספיקה פתח תקווה לעלות ליתרון משער של פבלו בסטיאניני (63) ומכבי נתניה להשוות מרגליו של איתי שכטר (65), שנכנס כמחליף רק 3 דקות קודם לכן.

מכבי פ"ת אירחה לראשונה העונה במגרשה הביתי, לאחר שקיבלה את האישור הנדרש מההתאחדות לכדורגל. במקביל, המאמן החדש גיא עזורי, שהחליף את ניצן שירזי, ערך הופעת בכורה על הקווים. 

במכבי נתניה עוד מלקקים את הפצעים מההדחה מגביע אופ"א ע"י וארנה הבולגרית, וקיוו להשיג ניצחון היום שהיה ממתיק את הגלולה המרה. אך חניכיו של לותר מתיאוס ייאלצו לחפש את ניצחון הבכורה במחזור הבא, שייערך בעוד שבועיים.

מהלך המשחק:

בדקה ה- 3, סירמנה דמבלה ניסה לבחון את עירנותו של שטראובר כשבעט כדור מרחוק למסגרת, אך שוערה של נתניה היה דרוך והדף את הכדור. 6 דקות לאחר מכן, גם אונגר חיפש את השער, אך הכדור שלו חלף גבוה מעל הקורה. 

בדקה ה- 18, אוקוצ'ה נגח למסגרת כדור עומק של ברוך דגו, אך אוהד כהן הציג אינסטינקטים טובים והצליח להדוף לקרן שלא מומשה. בחלוף 2 דקות היתה לאוקוצ'ה הזדמנות נוספת לדייק קצת יותר, אך הפעם הוא נגח מחוץ למסגרת.

ברוך דגו כמעט ומצא את השער בדקה ה- 26 בעקבות איבוד כדור של גרנצרוב ולאחר שאוהד כהן יצא משערו, אבל הכדור שלו נעצר בקורה. פתח תקווה עשתה קולות של נכנסת למשחק, כשבדקה ה- 30 דני פרדה שלח כדור מ- 22 מטרים בסמוך לקורה של שטראובר.

בדקה ה- 32, אוקוצ'ה ראה את הכרטיס הצהוב מאסף קינן אחרי עבירה ברוטאלית על דני פרדה. 8 דקות לאחר מכן, דמבלה ניסה לסכן את שערה של האורחת עם בעיטה על סף הרחבה, אך הכדור שלו לא היה מדוייק ויצא החוצה. 0:0 במחצית.

בדקה ה- 63, פבלו בסטיאניני העלה את מכבי פ"ת ליתרון 0:1. הקשר עבר שני שחקנים נתנייתיים ומזווית קשה בעט לפינה הקרובה. בחלוף 2 דקות, איתי שכטר איזן ל- 1:1. שכטר, שנכנס כמחליף רק 3 דקות לפני כן, כבש בנגיעה הראשונה שלו בכדור. 1:1 בסיום.


הרכב מכבי פתח תקווה: אוהד כהן, חגי גולדנברג, בובאן גרנצרוב, מוראד מגמאדוב, קובי גנון, עומר בוקסנבוים (רוביל סרסור 81'), סולי צמח, סירמנה דמבלה, פבלו בסטיאניני, דניאל אונגר (עומר דמארי 58') ודני פרדה (טל בן חיים 67').

הרכב מכבי נתניה: לירן שטראובר, קלמי סבן, גולן חרמון (רביד גזל 76'), לואיס מרין, דדי בן דין, אלמוג כהן, ביבאן פרנסמן, ברוך דגו, שלו מנשה (טל מעבי 46'), אובודו אוקוצ'ה (איתי שכטר 62') ופרנסיס קיויו.

שופט המשחק: אסף קינן.
אצטדיון 'האורווה', פתח תקווה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק