ראפה הגניטז

ליברפול התארחה מוקדם יותר הערב בביתה של אסטון וילה ללא סטיבן ג'רארד הפצוע, ובמשחק נוראי חילצה נקודה בתיקו 0:0 כשראפה בניטז השתמש בחילופים הגנתיים במיוחד. פרננדו טורס נפצע, יוסי בניון שיחק 11 דקות

יום ראשון 31 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
אסטון וילה אירחה מוקדם יותר הערב {ראשון} את ליברפול במסגרת המחזור השלישי בפריימרליג ואין ספק כי האוהדים הטובים ביותר בעולם לא היו מרוצים מהתפקוד של קבוצתם. למרות חסרונו הגדול של הקפטן, סטיבן ג'רארד, ופציעתו המדאיגה של פרננדו טורס בדקה ה-27 קבוצה כה גדולה כמו ליברפול לא יכולה לשחק אך ורק על נקודה במפגש עם אסטון וילה, וכמו תמיד הטקטיקה של ראפה בניטז בסופו של דבר עבדה. יוסי בניון נכנס בדקה ה-79 וכמו כל חבריו לא הרשים. 

מחצית ראשונה: שעמום בוילה פארק

נדמה כי היעדרותו של סטיבן ג'רארד השפיעה במיוחד על ליברפול, ובדקות הפתיחה האורחת לא הצליחה להגיע לשום מצב מסוכן ויכולה להתעודד מכך שגם יריבתה לא הרשימה במיוחד.

בדקה ה-27 ראפה בניטז קיבל סיבה נוספת לדאגה כשמלבד פציעתו של הקפטן הלו הוא סטיבן ג'רארד, גם פרננדו טורס הפנטסטי ככל הנראה מתח את השריר ויצא מן המשחק.

בדקה ה-35 אסטון וילה הגיעה להזדמנות ממשית ראשונה כשאשלי יאנג מצא במרכז הרחבה את ג'ון קארו שבעט חזק למרכז הרחבה, אך ריינה הצליח להדוף.

בדקה ה-40 דירק קויט בעט מהצד ימין של הרחבה והצליח למצוא את הרשת, אך רק את הרשת החיצונית.

מחצית שנייה: בונקר ספרדי

בדקה ה-52 צ'אבי אלונסו בעט מצוין מסף הרחבה, אולם בראד פרידל הוותיק בהצלה גדולה מנע מקבוצתו להיכנס לפיגור.

ליברפול לא תרצה לזכות את המשחק היום, ובדקה ה-70 ראפה בניטז הידוע כמאמן הגנתי ושיטתי במיוחד הוציא את דירק קויט בכדי להכניס את פאביו אורליו והבהיר כי גם תוצאת תיקו תהווה תוצאה טובה עבורו.

בדקה ה-73 רובי קין יכול היה לעלות את ליברפול ליתרון כשקיבל מסירה ארוכה לתוך הרחבה, אך חלוץ הרכש מטוטנהאם בעט בנגיעה במקום לחדור לרחבה ולא מצא את המסגרת.

בדקה ה-79 יוסי בניון נכנס במקומו של רובי קין. 

בדקה ה-82 ג'יימס מילנר ניסה לסובב לעבר הפינה השמאלית, אך פפה ריינה המצוין היה במקום בכדי להדוף.

בדקה ה-89 אסטון וילה הייתה קרובה לכבוש כשכדור חופשי מצד ימין מצא את הגנת ליברפול לא מוכנה, אך למזלה הרב של האורחת ג'יימי קראגר הצליח להרחיק בסופו של דבר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק