צפו במתיאוס סופג קללות

ליגת העל: עשרות אוהדים קיללו בסיום המשחק את לותר מתיאוס ופרנסיס קיויו. מתיאוס: "לא אהבתי כלום מהמשחק". עזורי: "יש כאן בעיה מנטאלית". שכטר: "תודה לבורא עולם".

יום ראשון 31 אוגוסט 2008
אשר גולדברג
מחזור הפתיחה בליגת העל נמשך גם היום (ראשון). מכבי נתניה, שנשרה מוקדם מגביע אופ"א, קיוותה להחזיר את האופטימיות בביצה המקומית אך התקווה לא שבה לאחר תיקו 1:1 מול מכבי פתח תקווה באיצטדיון ה'אורווה'.

בסיום המשחק נראה מחזה לא נעים ביציעים, כאשר עשרות אוהדי מכבי נתניה שהגיעו לצפות בקבוצתם, קיללו בסיום המשחק את מאמן הקבוצה לותר מתיאוס ואת החלוץ פרנסיס קיויו בטענה להעיף את שניהם במיידית ולהחזיר את ראובן עטר לעמדת המאמן.

לותר מתיאוס, שעדיין לא טעם ניצחון בשלושת המשחקים האחרונים אמר: "לא אהבתי כמעט כלום היום. במחנה האימונים היינו ברמה גבוהה, שיחקנו מצויין ובריכוז מלא ועם להט, אני לא מרגיש שזה חדר לשחקנים מספיק ולא ראינו זאת היום.

"זה נראה שהם שכחו מה לעשות במגרש, עבור האוהדים והקבוצה. אני לא יודע למה איבדנו את זה. אני לא יודע למה שיחקנו כך במשחק, קשה לי להבין את השינוי הזה. הם צריכים להסביר לי. שטראובר יודע מה הוא צריך לעשות, אני לא מדבר לתקשורת לפני שאני פונה לשחקן".

גיא עזורי אמר לאחר הבכורה: "חצי ראשון שיחקנו כדורגל טוב. למרות זאת אמרתי שהקבוצה הזאת לא שיחקה יחד פעם אחת, ניסיתי בשבוע אחד להחזיר את הביטחון. בל נשכח כי פתח תקווה בעונה שעברה נשארה בליגה בשנייה האחרונה. 

"כדורגל בלי ביטחון הוא בלתי אפשרי. בחצי ראשון שיחקנו טוב, בחצי שני לפרקים שיחקנו, השער שספגנו היה בגלל חוסר ריכוז ובגלל זה אני מאוכזב. אני סך הכל שבוע כאן, אני בוחן את הדברים, יכול להיות שאני אחליט לשנות את הדברים. צריך לעבוד בסבלנות". 

לקראת העונה אמר עזורי: "קשה להגדיר זאת בעקבות מחזור אחד, צריך לעבוד כאן עבודה מנטאלית, לחבר אותם ללטש אותם. צריך להביא אופי ואישיות, יש כאן שחקנים ותיקים, צריך לעשות את החיבור בצורה טובה ואני בטוח שזה מה שיהיה". 

על האתגר בליגת העל: "אני הרבה שנים בכדורגל, מה שאני חושב ואיך שאני רואה את הכדורגל אני מנסה להעביר לשחקנים, אני מקווה להעביר זאת לשחקנים כמה שאפשר".

כובש שער השוויון, איתי שכטר: "אנחנו קבוצה חזקה, נתגבש ויבואו הניצחונות. אני מקדיש את הניצחון למשפחתי ולחברה שלי. עברתי תקופה לא קלה, אני מודה לבורא עולם שנתן לי את האמונה להמשיך". על המשחק: "הייתה לי תחושה שאני אתן גול, חבל שלא נתתי עוד אחד".

על מצב הקבוצה בחודש האחרון התייחס חלוץ הקבוצה: "זה מנטאליות אחרת עם מאמן חדש, מאמין שנהיה קבוצה הרבה יותר חזקה. אני חוזר לעניינים, נהיה קבוצה חזקה מאוד השנה".

צילום ועריכה:קרבצ'יק אביחי

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק