0

החוזים בביתר על הקרח

כל החוזים של בית"ר ירושלים, לא באחריות הרשות לבקרה התקציבית ולכן אינם תקפים מבחינת ההתאחדות לכדורגל. משה דדש דורש התנצלות מקורנפיין

יום שישי 16 ינואר 2009
 "ימי פומפי האחרונים", כך הגדיר אתמול אחד משחקני בית"ר הבכירים את מצבה של בית"ר ירושלים.

ואכן ארקדי גאיידמק לא יכול לבנות על שום תקציב לעונה הבאה, ולדברי מקורביו - בית"ר תלך לכונס נכסים במידה ולא יגיע עד סוף הקיץ רוכש.

כל החוזים, אפילו החוזים הכבדים כספית כמו של עידן טל, שמעון גרשון, אריק בנאדו, דריו פרננדס, אלברז ומשה אוחיון, לא הוגשו לרשות לבקרה התקציבית של יאיר רבינוביץ' והם לא באחריות רבינוביץ̧. בית"ר, כמו כל קבוצה בישראל, מציגה חוזים על בסיס עונתי ולא רב עונתי.

המשמעות היא שבית"ר ירושלים אינה מחוייבת להם תקנונית וכל מה שיכולים השחקנים האלה ואחרים זה לתבוע אישית את ארקדי גאיידמק.

אבל כאן הרשימה ארוכה. גורם בבית"ר אמר הבוקר: "הרשימה היא ארוכה עד מוסקבה, והיא כוללת גם את יצחק שום ושמות אחרים שיש להם חוזים מול גאיידמק ובית"ר ירושלים, אך לא הופקדו בבקרה. אפשר שהחוזים הם כמו חתימה על הקרח אצל האסקימוסים".

משה דדש שלח מכתב באמצעות פרۧליטו ליו"ר בית"ר, איציק קורנפיין ודורש התנצלות על הדברים של קורנפיין, שקשרו אותו לפרשת דניאל אזוגי. דדש מכין תביעת דיבה ענקית על פגיעה בשמו הטוב.

ארקדי גאיידמק אמור לשוב בתחילת השבוע מרוסיה לישראל, וככל הנראה נשמע ממנו על המשך דרכו ەעל המשך תוכניותיו בנושא קורנפיין ודדש.

תגובות

טלספורט בפייסבוק