אזוגי: הורשע בפרשיות מרמה

דניאל אזוגי, שהוזכר כמי שניסה לקחת חצי מיליון ש"ח מבית"ר ירושלים, הוא בעל עבר של פרשיות מרמה והנאת לקוחות. האיש שהושעה מלשכת עורכי הדין אף הואשם בקבלת דבר במרמה לפני כשנתיים

יום רביעי 14 ינואר 2009
אשר גולדברג

 אל עולם הכדורגל הישראלי הצטרף הבוקר חבר חדש. עורך הדין דניאל אזוגי, הוא האיש שכיכב במסיבת העיתונאים של איציק קורנפיין שטען כי אזוגי ניסה להוציא מקופת בית"ר כחצי מיליון שקל.

על פי פרסום ב-YNET לפני כשבע שנים, אזוגי הוא עורך דין שהורשע בארבע פרשיות מרמה והונאה של לקוחותיו, נידון ל-5 חודשי מאסר בפועל, 10 חודשי מאסר על תנאי ו-25,000 שקלים קנס

אזוגי נהג לגבות מלקוחותיו סכומי כסף מופקעים עבור הופעותיו בבית המשפט ובדרך זו שלשל לכיסו עשרות אלפי שקלים.

בגזר הדין כתב על אזוגי שופט בית המשפט השלום בתל אביב, דוד רוזן: "מדובר בפרקליט נמרץ, שבורך בסגולות לא מעטות, אך סגולות אלו יוצגו בנסיבות בלתי ראויות. הנאשם נגלה ב-4 פרשיות ۛעורך דין ממולח המוכן לעשות הכל להשגת מטרותיו. הוא שיקר, רימה, השתמש במסמך מזויף ונטל לכיסו כספים לא לו. אזוגי פגע בציבור עורכי הדין ולמרות שזיכה אותו מאשמה של שיבוש הליכי משפט, כתב כי יש להעמידו לדין בגין מעשיו בלשכת עורכי הדין. יצוין, כי אזוגי עדיין משמשȠכעורך דין במשרד עורכי דין גדול".

לשכת עורכי הדין השעתה את אזוגי לתקופה של 14 שנה מהלשכה, אולם אירוע זה לא מנע ממנו מלהמשיך ולעסוק בעסקים שונים. לפני כשנה פורסם באתר "מחלקה ראשונה " כי " פרקליטות מחוז ת"א (מיסוי וכלכלה) הגיөה לבית משפט השלום בת"א כתב אישום נגד אנשי העסקים יצחק ספקטור ועו"ד דניאל אזוגי באשמת קבלת דבר במרמה ועבירות על חוק ניירות ערך. כתב האישום הוגש בתום חקירה של הרשות לניירות ערך".

תגובות

טלספורט בפייסבוק