אני מאוד מאוכזב

למרות שהשיג נקודה מול הדאבליסטית, פרדי דוד מאמין שב'דוחא' קבוצתו היתה משאירה יותר מנקודה בבית: "בדוחא היה יכול להיות משהו אחר לגמרי, אתם רואים איזה קהל יש לסכנין"

יום ראשון 31 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
בית"ר ירושלים ובני סכנין סיימו הערב (ראשון) את המשחק במסגרת מחזור הפתיחה של העונה בתיקו ללא שערים וחלקו ביניהן את הנקודות.

מאמנה של סכנין, פרדי דוד, אמר בסיום: "אני מאוד מאוכזב, למרות שלא הצגנו יכולת גדולה יחסית למה שהצגנו בתקופה האחרונה. מבחינת קצב המשחק היתה לנו בעיה מסוימת היום. לאחר שאיבדנו את הביתיות ועכשיו אחרי המשחק אני יכול להגיד שבדוחא היה יכול להיות משהו אחר לגמרי, אתם רואים איזה קהל יש לסכנין. הפנים שלנו קדימה".

אריק בנאדו: "לא ככה רצינו לפתוח את העונה. אין ספק שאנחנו בתקופה פחות טובה. השחקנים לא באים לתרץ למה זה קורה, אבל זה מצב נתון. אני מאמין שבקרוב תראו את בית"ר האמיתית. יש תקופות כאלה בכדורגל. לא אני צריך לשים את האצבע על מה לא טוב, אני מאמין ומקווה שהכל ישתפר. ההרגשה לפני המשחק היתה טובה, השתדלנו ורצינו אבל יש גם יריב".

גם השוער, טברטקו קאלה, ניסה להרגיע את האווירה: זו בסך הכל פתיחת העונה, ואני מרוצה. היתה לנו מחצית שניה טובה יותר, ואני מאמין שככל שתתקדם העונה, יהיה יותר טוב".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק