ארזי פוטר. קורנפיין יור

רעידת אדמה בבית"ר. יו"ר האלופה בשנה וחצי האחרונות שילם את המחיר על התארגנות הכושלת בפתיחת העונה. גם הדובר, מנהלת השיווק והיועץ המשפטי פוטרו. המנכ"ל קודם לתפקיד היו"ר

יום שני 01 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
 מהפכה ניהולית בבית"ר ירושלים. יו"ר הקבוצה, אלי ארזי פוטר היום מתפקידו, בעקבות הכשלונות הניהוליים בהתארגנות לעונת 2008-09.

גם דובר הקבוצה עודד זרגרי, היועץ המשפטי אלעד אייזנברג  ומנהלת השיווק קרן פניג'ל פוטרו מתפקידם. הארבעה קיבלו הודעה מארקדי גאידמק ונציגיו, יממה לאחר משחק התיקו מול בני סכנין.

ארזי, הצטרף לבית"ר ירושלים לפני שנה וחצי, במקום ולאדימיר שקלאר. הוא הרוויח מעל 200 אלף שקלים לחודש, לא כולל בונוסים ולמרות זאת המשיך לעסוק בחברה הפרטית שלו, המעניקה ייעוץ בענייני אבטחת נמלים.

ארזי נחשב ליו"ר קשוח מאוד, בעיקר כלפי גורמים שאינם עובדים במועדון. בתקופתו ארעו מספר בעיות ניהוליות קשות ביותר, שבראשן התארגנות הקבוצה לשתי הנסיעות לחו"ל בשנה האחרונה, הנסיעה לדנמרק בעונה שעברה והנסיעה לפולין העונה.

כאשר המקרה העונה זכור במיוחד, בו הקבוצה שהתה חצי יממה בנתב"ג, לפני שהוחלט להשאירה בישראל יממה נוספת, עקב בעיות במטוס הפולני, לפני היציאה לקראקוב.

בתקופתו, ארעו פעמיים פריצות אוהדים לטדי במשחקי ההכתרה, עובדה שגרמה לעונשים כבדים לקבוצה. בתקופתו אף נפסק משחק הליגה מול מכבי חיפה, לאחר שהאורות באיצטדיון טדי כבו עקב שריפה.

בכל המקרים העבירו ראשי בית"ר את האחריות על גורמים אחרים והבעלים של בית"ר ירושלים ארקדי גאידמק מעולם לא האשים את ארזי והבהיר באופן חד משמעי כי הוא מרוצה מאלי ארזי.

בית"ר ירושלים נמצאת במשבר עמוק מאוד וארקדי גאידמק הבין שהוא חייב לזעזע את המערכת אחרי הכישלון החרוץ של בית"ר במשחק בפולין מול קראקוב.

מי שיחליף את ארזי בתפקיד היו"ר, הוא  המנכ"ל הנוכחי איציק קורנפיין, שוער העבר של הקבוצה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק