גאידמק פנה לרוני לוי

פרסום ראשון: גאידמק החליט לשלוח הביתה את יצחק שום. פנייה נעשתה לרוני לוי כשגם ראובן עטר מועמד לתפקיד. גאידמק לא רוצה את אוחנה ומלמיליאן ואמור להתייעץ עם גרנט

יום שלישי 02 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
פרסום ראשון ובלעדי: יצחק שום חגג אתמול את יום הולדתו ה-60. חגיגה עם חברים ובני משפחה וככל הנראה זו הסיבה ששמו לא נכלל עוד אתמול ברשימת המפוטרים של ארקדי גאידמק וחבורת היועצים שלו. 

שני שמות מועמדים לעמדת המאמן: רוני לוי, עטור האליפויות במכבי חיפה, כבר קיבל פנייה והנושא יקבל היום תאוצה. שם נוסף שגורמים שונים בבית"ר ירושלים מנסים להציב בראש המערכת המקצועית הוא ראובן עטר, כשנכון לעכשיו היתרון הוא קל לטובת רוני לוי.

בינתיים, החליט גאידמק שלא להביא לקבוצה את אלי אוחנה וגם לא את אורי מלמיליאן לעמדת המאמן.


עוד קודם לכן היום, ארקדי גאידמק נראה מרוצה ואפילו מבודח אחרי שקיבל את הצעת יועציו ושלח הביתה את כל בעלי התפקידים במועדון. גאידמק דחה ברגע האחרון את צירופו של יצחק שום לחבורת המפוטרים וביקש פסק זמן כדי לחשוב את מי לי להביא בעמדת המאמן או המנג'ר הספורטיבי.

אתמול בערב (שני) ביקש גאידמק לארגן לו פגישה עם אברהם גרנט. גאידמק, אשר שומר על קשר ידידותי עם גרנט, שהיה מהמועמדים לקבל את התפקיד לפני שנתיים ובין השאר עבד אצל בנו של ארקדי גאידמק  בפורטסמות', עדיין אינו יודע אם ברצונו לחזור ולאמן בישראל אבל השם בית"ר ירושלים הוא בהחלט מאתגר, בעיקר אחרי שלמועדון נשאר רק המאבק בליגה הישראלית. אם נושא גרנט לא ייצא לפועל, תישקל בימים הקרובים מועמדותם של מספר מאמנים חלופיים.

ליצחק שום אין אל מי לפנות ואין לו למעט היו"ר החדש איציק קורנפיין, עליו הוא ויתר בשעתו מלשמש כשוער הקבוצה, עם מי להתייעץ. למזלה של בית"ר ישנה פגרת הנבחרת עקב המשחק מול שוויץ  ואתמול בלילה שוכנע זמנית גאידמק שלא להורות לשמעון גרשון, מיכאל זנדברג וברק יצחקי לחפש להם קבוצה ישראלית חלופית. מתברר שהחתמתו של ברק יצחקי ורכישתו בסכום של 1.3 מיליון יורו, היו אחד הדברים שחרצו את גורלו של אלי ארזי.

המפוטרים ידרשו את מלוא שכרם

ארקדי גאידמק דיבר על חיסכון ושינוי בתקציב בעקבות פיטורי ראשי הקבוצה, אך מתברר שעזיבתם של אלי ארזי, אלעד אייזנברג, עודד זרגרי, קרן פניג'ל ומספר בעלי תפקידים נוספים יעלו לו ביוקר שכן הוא ייאלץ לשלם את מלוא החוזים של כולם, חוזים החתומים לשנתיים נוספות ובנוסף למנות גורמים אחרים לעמדות הפנויות בשלב זה.

אחד המפוטרים אמר: "הסיוט נגמר, גאידמק ישלם את מלוא השכר לעונה הזו ולעונה שאחריה. אין לו ברירה אחרת".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק