2

בעל הבית השתגע

מנצ%סטר סיטי הולכת בכל הכח על קאקה והבוקר הגישה למילאן הצעה משודרגת בסכום כולל של לא פחות מ-243 מיליון פאונד (כולל משכורת לשחקן לחמש שנים) קאקה נתן אור ירוק למעבר

יום שישי 16 ינואר 2009
אסף בילגורי
 משבר כלכלי בעולם? לכו תספרו את זה לבעלים המיליארדרים של מנצ'סטר סיטי. השייח מנסור מאבו דאבי, שהשתלט על מנצ'סטר סיטי לפני מספר חודשים, ממשיך לשבור כל שיא אפשרי והבוקרĠהוא שידרג את הצעתו האסטרונומית למילאן עבור קאקה.

מילאן אישרה הבוקר שהסיטי שידרגה את הצעתה עבור השחקן שעד אתמול עמדה על 100 מיליון פאונד "בלבד".

העיסקה שגיבשו בעלי הסיטי נאמדת בלא פחות מ-243 מיליון פאונד והיא מסתכמת כך: ߔסיטי שידרגה את הצעתה הקודמת ומציעה כעת 108 מיליון פאונד למילאן תמורת מכירתו של קאקה.

108 מיליון פאונד נוספים הקצו בעלי הסיטי עבור משכורת לקאקה לחמש שנים, כולל מיסים. על פי החוזה שהוצע לקאקה הוא אמור להרוויח סכום צנוע של 13.28 מיליון פאונד לעו۠ה, ויצטרך לגמור את החודש עם סכום של 255 אלף פאונד לשבוע.

27 מיליון פאונד נוספים הוקצו כדמי תיווך לסוכנים ועמלות שונות והרי לכם ההצעה הכי גבוהה בהיסטוריה של הכדורגל, בעידן שבו המשבר הכלכלי מכה בכל מקום.

כעת גוברים הסיכויים שהߢיסקה המדהימה אכן תצא לפועל וקאקה יצטרף לרוביניו במנצ'סטר סיטי, שמנסה להתברג בטופ העולמי.

מארק יוז, מי שעשוי להיות המנג'ר של קאקה בסיטי חושב שהשחקן שווה כל פני ואמר ל"סאן": "אני חושב שההצעה לא מוגזמת. עשינו חישובים שונים והגענו ߜמסקנה שקאקה הוא הכדורגלן שיצעיד את המועדון הזה קדימה ואני מקווה מאוד שהוא אכן יגיע".

תגובות

טלספורט בפייסבוק