משאל שחקנים בבית וגן

יועצו של גאידמק ביקש מעשרה שחקנים בכירים של האלופה תשובות לגבי שאלת זהות המאמן הבא של הקבוצה. הבחירה הייתה בין עטר לבן רוני לוי, גאידמק יחליט ביום חמישי את מי למנות

יום רביעי 03 ספטמבר 2008
אשר גולדברג

ארקדי גאידמק יקבל הבוקר (רביעי) לידיו מידע שביקש מעשרת השחקנים הבכירים של בית"ר ירושלים. הכדורגלנים נשאלו את מי הם היו מעדיפים לראות על הקווים של טדי, רוני לוי או את ראובן עטר?

השאלון נערך ע"י אחד מבכירי יועציו של הבעלים, ארקדי גאידמק, השאלות היו זהות במהותן בכדי לגבש דעה יותר רחבה באשר לזהות המאמן הבא של האלופה.

כאמור יצחק שום מתחיל להתרגל לעובדה שככל הנראה הוא לא ידריך את חניכיו במשחק הבית הקרוב מול מכבי ת"א, ומי שאמורים לאייש את העמדה הזאת יהיו ככל הנראה ראובן עטר או רוני לוי.

המסר שהועבר לבעלים של הקבוצה היה שבמידה ורוני לוי יקבל את התפקיד הנחשק, בית"ר ירושלים תזכה באליפות בקלות,  לעומת זאת המסר שקיבל המיליארדר על עטר היה כי במידה וראובן יזכה בתפקיד, שחקנים ותיקים יזוזו הצידה ויהיה מאבק הרבה יותר קשה על התואר מול מכבי ת"א ומכבי חיפה.

השחקנים ברובם ציינו כי רוני לוי הוא איש מקצוע למופת וכי הוא לא עושה חשבון לשום שחקן ואף אימוניו הם ברמה הגבוהה ביותר בליגת העל. אחד השחקנים שנשאלו סיפר לטלספורט על הלך הדברים: "אלישע לוי ורן בן שמעון יתמודדו בקלות מול הקבוצה של ראובן עטר, אך מול רוני לוי הם יחששו יותר". 

הבעלים שפיטר כמעט את כל ההנהלה, הודיע כי היום (רביעי) הוא עסוק ולא יקיים שום דיון בנושא פיטורי יצחק שום ומינוי מאמן חדש. היו"ר החדש, איציק קורנפיין הוזמן לפגישה עם גאיידמק ויוסי מילשטיין לחמישי אחרי הצהריים, ששם ככל הנראה יתבהרו יותר הדברים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק