שרף לא חתום בנבחרת

הערב הוא ידריך את הנבחרת מול בריטניה, אבל למרות שהגיע לסיכום על תנאיו, המאמן הלאומי צביקה שרף טרם חתם על חוזהו באיגוד בגלל בעיות בירוקרטיות. יו"ר האיגוד שי שני: "העניין מטופל".

יום רביעי 03 ספטמבר 2008
שלמה חסיד

המאמן הלאומי צביקה שרף, שידריך הערב (19:00) את הנבחרת במשחק מול בריטניה בפתיחת הקמפיין של מוקדמות אליפות אירופה, עדיין לא חתם על חוזהו באיגוד למרות ששרף מקבל משכורת עבור עבודתו לפי התנאים שכבר סיכמו איתו.

יו"ר האיגוד, שי שני, הסביר את העניין בשיחה עם TELESPORT: "צביקה הוא גם יו"ר איגוד המאמנים ובתור יו"ר האיגוד הוא טרם חתם על החוזים של כל המאמנים שעובדים בנבחרות השונות. כל עוד לא תיהיה חתימה עם כל המאמנים, צביקה לא יחתום גם על החוזה שלו. אגב, כבר הגענו עם צביקה להסכמות על שכר כל המאמנים ומה שמונע את החתימה על החוזים הוא שינוי בתקנון שייעשה בקרוב. אחרי זה תיהיה חתימה והכל יסתדר".

לקראת המשחק הערב צביקה שרף אמר במסיבת העיתונאים: "אני לא חושב שהבית שאנחנו נמצאים בו קל. בשנים האחרונות עברנו גם כן מסעות לא קלים כדי להתברג לאליפות אירופה. 

"זו סדרת משחקים של 18 יום, והמטרה כמובן להעפיל לאליפות אירופה. אנחנו בכושר טוב, אנחנו מוכנים לקראת המשחק. יש ליריבה שחקנים טובים מאוד ומוכשרים, אבל יש לנו נבחרת עם ניסיון שרצה לא מעט זמן ביחד. אסור לזלזל באף יריבה בקמפיין הזה".

מאיר טפירו אמר במסע"ת: "נצטרך לתת הגנה טובה, יד אליהו מלא וקהל נהדר. ביחד עם שני אלה אנחנו ננצח. כולם צריכים להשתתף במעמד של הריבאונד כולל הגארדים, נעשה את העבודה הקבוצתית ובאספקט הזה נעשה את הכל כדי לשלוט בכך".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק