רק תיקו 2:Ȳ לביתר

בית"ר ירושלים שמטה יתרון בן שני שערים בדקות הסיום וסיימה ב- 2:2 עם קרית שמונה ב'טדי'. ראובן עטר: "זו לא פעם ראשונה שאנחנו לא מתעלים ברגעי הסיום". עטר ביקש להחתים את הניגרי, איגו אוטורגרי

שבת 17 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
שבוע לא קל עבר על הדאבליסטית, ומה אם לא 3 נקודות יכלו להרߒיע את הרוחות? גאידמק, קורנפיין, אזוגי ודדש נשכחו אומנם למשך 90 דקות, אבל בית"ר שמטה יתרון כפול, ולא הצליחה לסמן וי על עוד משחק בו היתה חייבת לנצח, 

לאחר המשחק ביקש מאמן הקבוצה, ראובן עטר, מאיציק קורנפיין להחתים את החלוץ הנߙגרי, איגו אוטוגרי ובכך לוותר על השחקן הסרבי ג'ורג'וביץ'.

עידן ורד קיבל קרדיט בהרכב והעלה את בית"ר ליתרון כבר בדקה ה-11. ברק יצחקי חטף כדור מחסארמה, העביר לורד שהתקדם לרחבה ובעט לרשת את שער הבכורה שלו במדים הצהובים-שחוריߝ. בדקה ה-52, אבירם ברוכיאן הכפיל את התוצאה. הקשר שיגר כדור שטוח שפגע בקורה וחדר פנימה.
 

8 דקות לסיום המועד החוקי, יובל אבידור צימק ל- 2:1
. צרפתי שלח את הכדור לרחבה, אבידור דחק מקרוב. בדקה ה-92, יניב לביא איזן את התוצאה וקבע- 2:2. לביא ניצל טעות של קאלה כדי לנגוח גול שוויון לרשת.

ראובן עטר המאוכזב סיכם: "מאכזב. שיחקנו טוב לאורך כל המשחק. פעמיים הם הגיעו לשער, ופעמיים הם כבשו. חוߡר המזל זו תופעה אצלנו, זו לא פעם ראשונה שאנחנו לא מתעלים ברגעי הסיום. היינו צריכים לקחת את 3 הנקודות ולא לקחנו".

"כבשנו שני שערים, הגענו לשני מצבים ואיבדנו את זה. השחקנים שיחקו טוב והתעלו למרות מה שקרה בשבוע הזה, ובדקות האחרונות היה חוסר אחריות מבחינתנו".

אלי כהן היה מרוצה בסיום: "לפי המחצית הראשונה לא הגיע לנו, לא באנו למשחק והיינו בפיק ברכיים. התעשתנו במחצית, אמרתי לשחקנים שאין לנו מה להפסיד, רעננתי את ההרכב ובמחצית השניה היינו בעדיפות קלה והבקענו שני שערים". 

"יש לנו עוד הרבה עבודה לעשות, אנחנו מאבדים הרבה כדורים והמשחק שלנו לא קולח. אבל אנחנו מרגישים שיפור משמעותי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק