אני מגיע בכושר מצויין

נבחרת ישראל ערכה מסיבת עיתונאים קצרה לקראת המשחק בשבת מול שוויץ במסגרת מוקדמות מונדיאל 2010. אוואט: "אני צריך לתת למאמן סיבה לפתוח איתי". בן דיין: "אין עימות בין אוואט לדוידוביץ"

יום רביעי 03 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
נבחרת ישראל פותחת  היום באופן מעשי את ההכנות למשחק נגד שוויץ והערב (רביעי) קיימה הנבחרת מסיבת עיתונאים באווירה בדחנית משהו.

במסיבת העיתונאים השתתפו שני נציגים מהנבחרת. דדי בן דיין המגן השמאלי, ודודו אוואט, שעומד במרכז תשומת הלב התקשורתית, בעקבות המאבק על אפודת השוער הראשון עם ניר דוידוביץ'.

דודו אוואט התייחס לסוגיית הצבתו בשער ואמר: "אני אחד מ-23 שחקנים בסגל וכל אחד מאיתנו ראוי לשחק. למרות שאני לא משחק בלה קורוניה, אני מגיע בכושר טוב וצריך לתת לקשטן סיבה לפתוח איתי".

דדי בן דיין ניסה להסיח את התקשורת מהעימות בין השוערים ואמר: "עם כל הכבוד לדודו וניר אנחנו השחקנים לא צריכים להתעסק בסיפור הזה, בלי לפגוע בתקשורת, אנחנו צריכים להתקדם כי אתם שוכחים את המטרה האמיתית - לנצח את שוייץ. הדירוג שלנו בפיפ"א לא אומר כלום, צריך להוכיח בתוצאות. צריך להתחיל להתעסק בעיקר".

אבי נמני יקבל לפני המשחק גביע בצבע כחול ענק וחולצה של נבחרת ישראל עם המספר 8.

מנהל הנבחרת, ישראל סטוצ'ינסקי: "השחקנים החליטו לעשות מאמץ עליון לנצח ולהקדיש את הניצחון על נבחרת שוויץ לקפטן הפורש אבי נמני. ההחלטה היא של כולם להיפרד מנמני ולהודות לו על השירות ועל תפקידו כקפטן נבחרת ישראל. אנחנו רוצים ניצחון ראשון בקמפיין שיפתח את הדרך להמשך טוב יותר ונמני יכול בהחלט להתחבר לזה". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק