פודולסקי בדרך חזרה לקלן

החלוץ המתוסכל של באיߙרן מינכן צפוי לחזור לקבוצה נעוריו, שם יחבור לאקס בית"ר י-ם דרק בואטנג. קלן תשלם בחזרה את 10 מיליון יורו ששולמו לה ביוני 2006 בעבורו

יום שני 19 ינואר 2009
מערכת TELESPORT

אחרי שבועות וחודשים ארוכים בהן סיפר לכל אוזן קשבת על רצונו לעזוב את באיירן מינכן, הודיע אמש (שני) סוכנו של לוקאס פודולסקי (24), על החתימה הצפויה בימים הקרובים בקבוצת נעוריו. קלן תשלם 10 מיליון יורו עבור פודולסקי, סכום זהה לזה שקיבלה מבאיירן עבור החלוץ ביוני 2006.

כבר בנובמבר האחרון צוטט פודולסקי על רצונו לעזוב בחלון העברות: ̦quot;החלטתי לעזוב את באיירן", אמר כבר אז פודלסקי ל-בילד. "דיברתי עם ההנהלה ואמרתי שאני רוצה לעזוב". יורגן קלינסמן אמר אז בתגובה: "לוקאס לא ישוחרר בשום אופן, אנחנו צריכים ארבעה חלוצים בסגל". 
למרות הצהרות החלוץ, בבאיירן התבטאו בנושא והודיע שלא יוותרו על החלוץ בשל הרצון לשמור על סגל רחב שיעמוד במשימות הקבוצה לאורך כל העונה. אמש, הדברים נשמעו אחרת, מנכ"ל באיירן מינכן אמר: "אני מאמין שמחר (שני), העברה תתבצע".
החלוץ המוכשר סיים כמלך השערים של נבחרת גרמניה ביורו האחרון וסומן כבר במונדיאל 2006 כשחקן הצעיר המצטיין של הטורניר. הגרמני (ממוצא פולני), עבר למינכן בתחילת העונה שעברה מפ.צ. קלן, שם שיחק במשך 3 עונות ורשם 46 שערים ב-81 הופעות.


תמונות: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק