שחר פאר הודחה מאוסטרליהא

כזבה לשחר פאר שהפסידה הבוקר בסיבוב הראשון של אליפות אוסטרליה הפתוחה לקרוליין ווז'ניאקי מדנמרק. שחר הפסידה במערכה הראשונה 6:3 ובשנייה 6:2

יום שני 19 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
שחר פאר היתה רגילה בשנים האחרונות להיות מדורגת בטורנירי הגראנד סלאם ולקבל הגרלות קלות בסיבובים הראשונים, אולם כיום המציאות קשה יותר עבורה, עקב דירוגה הנמוך בעולם.

פאר, שאינה מדורגת באליפות אוסטרליה, פגשה כבר בסיבוב הראשון את הדנית המצויינת קרולין ווז'ניאקי. הדנית בת ה-18 מדורגת 12 בעולם ו-11 בטורניר והרשימה את עולם הטניס בעונה האחרונה עם שלוש זכיות בטורנירי WTA.

שחר נהנתה מאהדה רבה מישראלים שהגיעו למשחק ודחפו אותה קדימה, אך ידעה שתצטרך לעבוד קשה מאוד כדי להפתיע ולעבור סיבוב הטורניר, בו התרגלה לעשות חיל בשנים האחרונות.

מערכה ראשונה: 6:3

הדנית שברה את ההגשה של שחר ולאחר שניצחה את שני משחקוני ההגשות הראשונים שלה עלתהĠל-0:3. פאר לא נשברה, שמרה על ההגשה ושברה בדרך ל-3:2. הדנית ניצלה את השגיאות הלא מחויבות של פאר ועלתה ל-5:2 ובהמשך ל-6:3 בסיום המערכה הראשונה בה רשמה שחר 21 טעויות בלתי מחויבות.

מערכה שנייה: 6:2

ווז'ניאקי שברה את ההגשה של שחר כבר במשחקון הראשון. הדנית לא התקשתה לנצל את ההגשה בדרך ל-2:0 ומיד שבר שוב את שחר בדרך ל-0:3 קליל. במצב הזהה לזה במערכה הקודמת, שחר לחצה ובמשחק אגרסיבי סגרה ושברה בדרך ל-3:2. במצב של 40:40 במשחקון השישי, שחר הייתה קרוӑה לשבירת היתרון של הדנית, אך נכשלה והפסידה את המשחקון - 5:2. שחר הייתה קרובה מאוד לקחת את המשחקון השביעי אבל פיספסה שוב ושוב כדורים פשוטים וסיימה בטעות לא מחוייבת בדרך להפסדה 6:2. שחר סוגרת משחק עם 41 שגיאות לא מחוייבות לעומת 24 של ווז'ניאקי.


תמונות: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1